مجری برنامه شارک تنک: تحریم تورنادو کش برای پذیرش سازمانی رمزارزها ضروری است!

تورنادو کش

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کوین‌تلگراف؛ کوین اولیری، مجری و سرمایه‌گذار میلیونر برنامه تجاری Shark Tank، معتقد است که رمزارزها به مقررات بیشتری نیاز دارند و افرادی مانند خالق تورنادو کش باید برای ایجاد ثبات در بازار قربانی شوند.

هفته گذشته، اداره جرایم مالی هلند اعلام کرد که توسعه‌گر ۲۹ ساله تورنادو کش را به اتهام پولشویی از طریق این پروتکل دستگیر کرده است. میکسرهای رمزارز مانند Tornado Cash که برای جلوگیری از دسترسی مقامات به سوابق مبادلات کاربران و حفظ حریم خصوصی آن‌ها ساخته شده‌اند، بیشتر از هر چیز برای انجام معاملات ناشناس و فعالیت‌های مجرمانه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کوین اولیری، که به آقای شگفت‌انگیز مشهور است، استدلال می‌کند برنامه‌هایی مانند تورنادو کش و خدمات مشابه آن مانع از ورود سرمایه‌های نهادی به صنعت ارزدیجیتال می‌شوند. او می‌گوید برنامه‌هایی که مانند «کابوی‌های ارزدیجیتال» رفتار می‌کنند، نباید جایی در این صنعت داشته باشند.

اولیری اعتقاد دارد که رمزارزها برای جذب سرمایه سازمانی واقعی به یک «محیط قانونی» نیاز دارد. و اینگونه مقررات باید پروتکل‌هایی مانند Tornado Cash که باعث سوءاستفاده در محیط می‌شوند را حذف کنند.

اما نظر اولیری با احساسات علاقمندان ارزدیجیتال تفاوت دارد. تحریم Tornado Cash توسط دولت ایالات متحده در هفته گذشته، بسیاری از چهره‌های با‌نفوذ ارزدیجیتال را که از نیاز به حریم خصوصی در شبکه‌های غیرمتمرکز دفاع می‌کردند، را خشمگین کرد.

منبع: Cointelegraph.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا