تلاش بیت کوین در فتح سطح ۲۵ هزار دلاری ناکام ماند!

بیت کوین

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کوین‌تلگراف؛ بیت کوین در ۱۴ آگوست برای اولین بار توانست برای لحظاتی از سطح ۲۵ هزار دلاری عبور کند، اما معامله‌گران حاضر نشدند در یک روند صعودی ریسک کنند.داده‌های TradingView افزایش ناگهانی قیمت BTC/USD را نشان می‌دهد که براساس داده‌های Bitstamp، با ۲٫۲ درصد افزایش به بالای سطح ۲۵,۰۵۰ صعود کرد. اما این رمزارز برتر نتوانست از سود‌های خود محافظت کند و بار دیگر به بالای سطح ۲۴,۵۰۰ دلار کاهش یافت.

این حرکت قیمت جفت‌ارز را به بالاترین رکورد تاریخی از ۱۳ ژوئن رساند و زیان‌های اصلاح قیمت بیت‌کوین را به مقدار قابل توجهی از بین برد. با این حال، تجزیه و تحلیل تکنیکال بیت‌کوین تداوم روند نزولی را نشان می‌دهد.

تحلیلگر بازار رمزارز که با حساب کاربری @CryptoCapo_ در توییتر فعالیت دارد، اعتقاد دارد که این صعود آخرین رکوردها آخرین حرکت بیت‌کوین قبل از شروع یک روند نزولی جدید است.

اما سایرین به ادامه روند امیدوارم هستند. تحلیلگر Dave the wave، با توجه به اندیکاتور MACD می‌ گوید که در حال حاضر فشار زیادی برای افزایش قیمت بیت کوین وجود دارد و احتمال شکست مقاومت ۲۵ هزار دلاری وجود دارد.

منبع: cointelegraph.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا