۲ آذر ۱۴۰۰؛ تحلیل تکنیکال RARI و INJ

2 آذر 1400؛ تحلیل تکنیکال RARI و INJ

ترجمه اخصاصی کوین‌گراف به نقل از کریپتونومیکز؛ قیمت توکن‌های پلتفرم Rarible از ثبات برخوردارند،  اما این روزها توکن RARI این پلتفرم در نقطه حساسی قرار دارد.

توکن RARI در مرز از دست دادن حمایت ۱۶ دلاری خود است و امکان سقوط قیمت آن وجود دارد. از سوی دیگر، اگر توکن INJ بتواند نیرو خود را بازیابد، قیمت آن می‌تواند تا ۱۵ دلار افزایش یابد.

عملکرد راریبل (RARI):

با توجه به تحلیل تکنیکال نمودار روزانه رمزارز RARI، می‌بینیم که قیمت در حال کاهش است. از طرف دیگر، نیروی کم خریداران RARI باعث شده که قیمت دوبرابر قبل کاهش یابد.

با مشاهده چینش کندل‌های رمزارز RARI می‌فهمیم که فروشندگان بازار را در اختیار دارند. از آنجایی که قیمت‌ها هنوز در محدوده‌ی قیمتی ماه سپتامبر حرکت می‌کند، احتمال سقوط قیمت به زیر حمایت ۱۶ دلاری زیاد است.

تحلیل تکنیکال راریبل (RARI):

در کوتاه‌مدت، بازار RARI همچنان با برتری فروشندگان پیش خواهد رفت. از آنجایی که قیمت در یک سطح افقی، بدون هیچ سود قابل توجهی در حال حرکت است، می‌توان از واکنش روند قیمت نسبت به سطح ۱۶ دلاری، آینده‌ی کوتاه‌مدت قیمت RARI را حدس زد.

در صورت سقوط قیمت به زیر ۱۶ دلار، فعالیت فروشندگان RARI بیشتر خواهد شد و ممکن است قیمت به ۱۲ دلار برسد.

عملکرد Injective Protocol (INJ):

قیمت توکن Injective Protocol در نمودار روزانه بصورت رنج پیش می‌رود. اما با این وجود، نشانه‌های صعودی در روند INJ مشاهده شده و قیمت ممکن است در روزهای آینده، خط مقاومت فوری را بکشند.

در روزهای آینده، قیمت INJ احتمالاً به رشد اولیه خود ادامه خواهد داد. اما این امر مستلزم آن است که خریداران بتوانند روند را به هدف اولیه ۱۵ دلاری برسانند و این مقاومت را بشکنند. شکست مقاومت ۱۵ دلاری می‌تواند موجب صعود بیشتر قیمت INJ شود.

حمایت بعدی INJ در ۱۰ دلار قرار دارد، که در صورت شکست این خط قیمت نزول خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال Injective Protocol (INJ):

در نمودار روزانه INJ/USDT نشانه‌های صعودی مشاهده می‌شود.

با اینکه روند قیمت INJ رنج مانده است، اما قله‌های بالا و حرکت مایل روند ممکن است نشانه‌ی انباشت خریداران باشد.

بسته شدن قیمت بالای ۱۵ دلار می‌تواند پایه‌ای برای افزایش ۶۶ درصدی به ۲۵ دلار در روزهای آینده باشد.

برعکس، در صورت بسته‌شدن قیمت زیر حمایت ۱۰ دلاری،  قیمت INJ نزولی خواهد شد. در این صورت قیمت INJ به پایینترین سطح تاریخی خود در سپتامبر ۲۰۲۱، یعنی ۸ دلار سقوط خواهد کرد.

منبع: cryptoknowmics.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *