اصلاح قیمت شیبا موجب فروش پرحجم نهنگ‌ها شد!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از یو.تودی؛ اصلاح قیمت بازار ارزدیجیتال، بر همه کاربران از سرمایه‌گذاران خرد گرفته تا نهنگ‌های هولدر، تاثیر می‌گذارد.

اگر بازار ارزدیجیتال ۵ تا ۱۰ درصد دیگر عقب‌نشینی کند، سرمایه‌گذاران بیش از قبل سرمایه خود را از دست خواهند داد. راه‌حل برخی از سرمایه‌گذاران در این مواقع این است که رمزارز خود را پیش از ضرر بیشتر، به تتر تبدیل کنند.

براساس اطلاعات ردیابهای نهنگ، ۱۸ درصد از هزار کیف‌پول بزرگ Erc-20 در شبکه اتریوم، دارای منابع بزرگ SHIB هستند. قبلاً این آمار بیش از ۲۲ درصد بود. بنابراین میزان نهنگ‌‌های SHIB حدود ۴ درصد کاهش یافته است.

به نظر می‌رسد نهنگ‌های ارزدیجیتال اخیراً جهت فعالیت‌های خود را تغییر داده‌ و به تجارت دیگر آلت‌کوین‌های بازار مانند Chainlink و BitPanda روی آورده‌اند. چرا که ۷ درصد از سرمایه نهنگ‌ها در بازار ارزدیجیتال، از رمزارزها کم شده و به ارزش بازار ارزهای فیات اضافه شده است. نهنگ‌ها اینکار را برای محافظت از سرمایه خود در برابر اصلاحات بلندمدت بازار ارزدیجیتال انجام می‌دهند.

در حال حاضر محبوب‌ترین توکن میان نهنگ‌ها میم‌کوین Elon است، که به افتخار ایلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا نامگذاری شده است. طی ۲۴ ساعت گذشته Elon بیشتر افزایش قیمت را تجربه کرد. اما همچنان بیشترین میزان ارزش بازار در میان میم‌کوین‌ها در دست SHIB بوده، که پس از ثبت آخرین رکورد تاریخی، ۵۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است.

نزدیک‌ترین رمزارز محبوب نهنگ‌ها به SHIB، به غیر از ارزهای فیات، توکن CRO است که در ۶٫۵ درصد از کیف‌پول‌های نهنگی اتریوم وجود دارد. اما بیشترین رمزارز خریداری‌شده پس از USDT و اتریوم، توکن GALA می‌باشد، زیرا میزان خرید این توکن از میانگین خرید سایر رمزارزها، ۴۷,۰۰۰ دلار بیشتر است.

منبع: u.today

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *