حمایت قدرتمند SafeMoon در محدوده ۰٫۰۰۰۰۰۳ دلاری!

حمایت قدرتمند SafeMoon در محدوده 0.000003 دلاری!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از نال‌تی‌اکس؛ سطح حمایت سیف‌مون در قیمت ۰٫۰۰۰۰۰۳۱ دلاری بسیار قدرتمند است. به نظر می‌رسد که پس از آنکه سیف‌مون ماه گذشته رکورد تاریخی جدید خود را در ۰٫۰۰۰۰۰۶۵ دلار ثبت کرد، بار دیگر خود را برای بازگشت به اوج آماده می‌کند.

رمزارز SafeMoon یک توکن دیفای است که دارای ویژگی‌هایی مانند رفلکشن، کسب LP و توکن‌سوزی می‌باشد. پروتکل SafeMoon به کاربران امکان می‌دهد تا با ارائه نقدینگی به همراه مجموعه‌ای از گزینه‌های دیگر، توکن کسب کنند.

پلتفرم SafeMoon یک کیف‌پول نرم‌افزاری دارد و در حال برنامه‌ریزی برای توسعه یک صرافی و بازار NFT است، که راه‌های بیشتری برای کسب پاداش برای کاربران فراهم خواهد ساخت.

اخبار SafeMoon:

سیف‌مون روز یکشنبه در صفحه توئیتر خود، جدیدترین اخبار و به‌‌روزرسانی‌های پلتفرم خود را معرفی نمود که به شرح زیر هستند:

– ویژگی‌های جدید کیف‌پول: چند-کیف‌پول شدن، ایمپورت کلید خصوصی و توسعه عبارت بازیابی ۲۴ کلمه‌ای

– اخبار نسخه دوم: نسخه دوم در مرحله کنترل کیفی قرار دارد.

– پروژه بتای جامعه سیف‌مون به زودی راه‌اندازی خواهد شد.

– میزان دانلود کیف‌پول سیف‌مون به رکورد تاریخی جدید رسید. بیش از ۷۰۰ هزار کاربر در ۶۰ روز!

– جان کارونی (John Karony) مدیرعامل سیف‌مون بزودی به نمایندگی از جامعه این رمزارز، مصاحبه‌هایی با VICE NEWS، CNBC و دیگر خبرگذاریها خواهد داشت.

در زمان نگارش مقاله؛ SafeMoon با قیمت ۰٫۰۰۰۰۰۳۰۸۷ معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته، ۹٫۵۴ درصد کاهش داشته است. ارزش کل بازار سیف‌مون ۱٫۸ میلیارد دلار بوده و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن ۲۰ میلیون دلار است. در نتیجه نرخ تجارت، یعنی نسبت حجم روزانه به ارزش کل بازار آن ۰٫۰۰۵ می‌باشد که بسیار رقم پائینی محسوب می‌شود.

نرخ تجارت پایین سیف‌مون نشان می‌دهد که بازار آن چندان فعالیتی ندارد. اما این واقعیت که SafeMoon توانسته ارزش ۱٫۸ میلیاردی خود را با چنین نرخ پایین تجارت نگه دارد، به این معنی است که دارندگان SafeMoon واقعاً فروشی ندارند.

با اینکه شک و شبهه‌ی زیادی درباره پروژه SafeMoon وجود دارد، اما این پروژه یک تیم قوی با حضوری قدرتمند دارد. به این ترتیب، SafeMoon یک سرمایه‌گذاری با ریسک متوسط محسوب می‌شود، زیرا بخش بزرگی از موفقیت SafeMoon، بخاطر حمایت جامعه آن است.

منبع: nulltx.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *