Avalanche با عبور از دوج‌کوین جایگاه دهم بازار را از آن خود کرد!

Avalanche با عبور از دوج‌کوین جایگاه دهم بازار را از آن خود کرد!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از دِکوین‌ریپابلیک؛ رمزارز آوالانش به رتبه ۱۰ام فهرست ارزهای دیجیتالی برتر از نظر ارزش بازار دست یافت و دوج‌کوین را از جایگاهش کنار زد!

میم‌کوین‌ها از ابتدای سال جاری مورد استقبال عموم قرار گرفتند و سرمایه‌گذاران خود را میلیاردر کردند. دوج‌کوین با ثبت دستاوردهای جدید در روند خود، توانست از نظر میزان ارزش بازار، در میان ۱۰ رمزارز برتر قرار گیرد.

اما جدیداً رمزارز AVAX با بیش از ۳۰ میلیارد دلار سرمایه بازار، جایگاه ۱۰‌ام دوج‌کوین را از آن خود کرد. افزایش ارزش بازار AVAX علاوه بر اینکه این رمزارز را به میان ۱۰ رمزارز برتر رساند، رکورد تاریخی جدیدی نیز برای AVAX محسوب می‌شود.

رمزارز Avalanche از ابتدای ماه جاری قیمت خود را دوبرابر کرده بود. بنابراین ثبت رکورد تاریخی جدید در میزان ارزش بازار آن، طبیعتاً موجب افزایش قیمت بیشتر AVAX خواهد شد.

قیمت AVAX در حالی افزایش یافت که سایر آلت‌کوین‌های بازار در اصلاح قیمت قرار دارند. در این بازه زمانی، بیت‌کوین حدود ۲۰ درصد از ATH (رکورد تاریخی) خود عقب‌نشینی کرد. اتریوم، رقیب AVAX نیز بیش از ۱۹ درصد کاهش یافت. اما روند نزولی رمزارزهای برتر نتوانست تاثیری بر نیروی صعودی Avalanche داشته باشد. زمانی که اتریوم و بیت‌کوین نیروی صعودی خود را از دست می‌دادند، AVAX بیش از ۶۴ درصد افزایش یافت.

آوالانش با کمک Deloitte صعود کرده است:

شرکت Deloitte، یکی از چهار شرکت بزرگ و پیشرو در حسابداری است. این شرکت اعلام کرد که پلتفرم‌های امدادرسانی خود را در شبکه بلاکچین Avalanche بنا خواهد نمود. با تصمیم این شرکت، Avalanche یک پله از بقیه رمزارزهای بازار فاصله گرفت.

براساس اعلامیه Deloitte، هدف از پیاده‌سازی خدمات این شرکت بر پلتفرم آوالانش، ایجاد روشی برای تسهیل بازپرداخت خسارت بلاها به قربانیان بلایای طبیعی است. پلتفرم جدید Deloitte، وظیفه اعتبارسنجی اسناد مشتریان را بر عهده دارد. به گفته تحلیلگران، این همکاری پرمخاطب، می‌تواند تقاضا برای AVAX را افزایش دهد.

چشم‌انداز صعودی بلندمدت AVAX:

یک تحلیلگر بازار با نام مستعار، اخیراً در توئیتر خود به تشریح آینده‌‌ی صعودی AVAX پرداخت. این تحلیلگر، همچنین تاکید کرد که مشارکت Deloitte با شبکه بلاکچین، به همکاری‌های بیشتر در آینده منجر خواهد شد.

این تحلیلگر اشاره کرد که درک دامنه توانایی‌های AVAX برای بسیاری دشوار بوده و افزود که این پروژه با وجود راه‌اندازی یک بلاکچین، شاهد رشد باورنکردنی خواهد بود.

منبع: thecoinrepublic.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *