آدیوس پربازده‌ترین رمزارز امروز شد!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از دِنیوزکریپتو. براساس گزارش بلومبرگ، امروز سرویس پخش موسیقی مبتنی بر بلاکچین آدیوس، به دلیل افزودن ویژگی‌های جدید به پلتفرم خود و انتشار شایعه فهرست شدن توکن آن در صرافی کوین‌بیس، به پرسودترین رمزارز روز تبدیل شد.

صبح امروز توکن AUDIO با ۳۶٫۶ درصد افزایش به قیمت ۲٫۹۲ دلار رسید. ویژگی‌ جدید Audius به کاربران امکان می دهد تا NFTها را در وبلاگ‌ها و شبکه‌های اجتماعی مانند توئیتر و Discord جایگذاری کنند.

پلفترم Audius از طریق اتصالات NFT و Web 3.0، و با راه‌اندازی حافظه کلاود برای جاسازی NFTها، تعامل میان هنرمندان و طرفدران را بهبود بخشیده است. هنرمندان برای استفاده از ویژگی‌های این پلتفرم، باید حساب‌های Audius خود را به کیف‌پول Phantom، کیف‌پول ارزدیجیتال مبتنی بر سولانا، متصل کنند.

شرکت Audius در اطلاعیه به‌روزرسانی جدید خود نوشت. «دارندگان NFT می‌توانند کلکسیون‌های خود را از دو بزرگترین بلاکچین در توئیتر، وبلاگهای شخصی و وبسایتها جای دهند. به لطف این ویژگی جدید، کلکسیون‌های NFT بیشتر از قبل وارد جریان اصلی بازار ارزدیجیتال خواهد شد.»

افزایش هفت برابری مشترکین:

در سال ۲۰۲۱، تعداد مشترکان آدیوس هفت برابر شد. هنرمندانی مانند Katy Perry، Lil Nas X و The Chainsmokers نیز با این پلتفرم قرارداد بستند. ویژگی جاسازی NFT آدیوس، مانند سرویس اشتراک‌گذاری JPEG سایر شبکه‌های اجتماعی، داده‌متای NFT را برای به اشتراک‌گذاری در دسترس هنرمندان قرار خواهد داد.

از آنجایی که ساز‌مانهای امکانات جانبی (شخص ثالث)، به آزمون ویژگی‌های جدید ادامه‌ می‌دهند، ادغام با برنامه‌های غیرمتمرکز، ارزهای دیجیتال و بلاکچین به هدف اصلی پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی به ویژه توئیتر تبدیل شده است. براساس CoinMarketCap، قیمت AUDIO امروز ۲٫۶۴ دلار آمریکا با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۳۸۰,۲۸۳,۳۷۰ دلار است.

منبع: thenewscrypto.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *