آدیداس با مشارکت Coinbase و Sandbox وارد فضای ارزدیجیتال شد!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از بیت‌کوینیست؛ آدیداس در این هفته با همکاری جدید خود با صرافی کوین‌بیس و همچنین متاورس Sandbox به دنیای ارزدیجیتال وارد شد!

تاکنون جزئیات کمی درباره این مشارکت منتشر شده و تنها می‌دانیم که آدیداس، این برند قدرتمند پوشاک، در اولین ورود خود به فضای ارزدیجیتال، خود را در فناوری بلاکچین غوطه‌ور کرده است!

همکاری جدیدی آدیداس، اولین قدم این شرکت به سمت ایجاد فضایی برای پوشاک در متاورس می‌باشد. پیش از آدیداس برند‌های دیگر پوشاک نیز به این موضوع پرداخته بودند.

آغاز ارزدیجیتال برای آدیداس:

آدیداس در صفحه توئیتر خود تنها در یک جمله، خبر همکاری جدید خود با Coinbase را اعلام کرد، اما جزئیات بیشتری آشکار نکرد.

با این حال، با توجه به فعالیت زیاد اخیر Coinbase در حوزه NFTها، حدس می‌زنیم که احتمالا این مشارکت بر NFTها تمرکز دارد. موضوع مالکیت معنوی NFTها این روزها به بحثی داغ در بین موضوعات حقوقی جامعه ارزدیجیتال تبدیل شده است. می‌دانیم که در زندگی واقعی مردم حاضرند که برای پوشاک برند مبلغ بیشتری پرداخت کنند. پس تعجبی ندارد اگر همین امر در متاورس نیز صادق باشد. حتی مجموعه‌ لباس‌های ساده برند آدیداس نیز اگر با استراتژی درستی در متاورس عرضه شوند، می‌توانند محبوبیت زیادی کسب کنند.

اما از طرف دیگر ممکن است مشارکت جدید آدیداس و کوین‌بیس مربوط به ایجاد درگاه پرداخت‌ با ارزدیجیتالی باشد. شاید آدیداس قصد دارد که پرداخت‌ با ارز‌های دیجیتالی را در اکوسیستم خرید برند خود ادغام کند.

منبع: bitcoinist.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا