کدامیک از صرافی های ارز دیجیتال تحت‌تاثیر کاهش حجم معاملات بازار قرار گرفته‌اند؟

صرافی ارز دیجیتال

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از بی‌این‌کریپتو؛ حجم معاملات صرافی های ارز دیجیتال در ماه جولای کاهش یافت زیرا تعداد افراد کمتری در این ماه به مبادلات رمزارز مشغول بوده‌اند. اما نکته مهم این است که همه صرافی‌ها این کاهش را تجربه نکردند.

براساس گزارش Wu بلاکچین، حجم معاملات نقدی ماهانه صرافی‌های رمزارز ۱٫۷ درصد نسبت به ماه کاهش یافت. بیشتر کاهش مربوط به صرافی LBank بوده که بیش از ۵۰ درصد از حجم معاملات خود را از دست داد. صرافی Huobi با ۳۱٫۳ درصد و Gate با ۳۱٫۲ درصد در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند. سایر صرافی‌ها مانند kuCoin، Crypto.com و Bitfinex شاهد کاهش ۲۵ درصدی در حجم معاملات خود بودند.

از سوی دیگر، برخی صرافی‌ها در این بازه زمانی شاهد افزایش چشمگیری در حجم معاملات نقدی خود بودند. صرافی ارز دیجیتال Binance US شاهد افزایش ۷۶٫۷ درصدی در حجم معاملات خود بود. حجم معاملات صرافی‌ OKX حدود ۳۰ درصد و Phemex حدود ۲۲۴ درصد افزایش یافت. صرافی مرکزی بایننس نیز ۹٫۳ درصد و Birmart حدود ۱۸ درصد افزایش داشته‌اند.

در این بین، صرافی Coinshares گزارش داد که حجم معاملات آن در هفته آخر جولای از میانگین ۲٫۴ میلیارد دلار به ۱٫۳ میلیارد دلار رسید. صرافی Uniswap نیز شاهد کاهش حجم معاملات خود بود.

منبع: beincrypto.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا