بانکدار سابق دویچه بانک با ۳۰ سال زندان روبرو شده‌است!

Crypto Fraudulentبه گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کوین‌کو؛ روز سه‌شنبه راسل به اتهام سواستفاده از بودجه، که به‌طور بالقوه می‌تواند منجر به ۳۰ سال حبس و الزام به پرداخت بیش از ۱٫۵ میلیون دلار به عنوان غرامت شود، اعتراف کرد. دادستان‌ها ادعا کردند که راسل با وعده بازده قابل‌توجهی از طریق R3، یک صندوق رمزارزی که مدعی مدیریت آن بود، سرمایه‌گذاری دوستان و همکارانش را جذب کرد.

با این حال، به جای سرمایه‌گذاری وجوه طبق وعده، آن‌ها را برای استفاده شخصی از جمله قمار منحرف کرد و در عین حال اسنادی را جعل کرد تا سرمایه‌گذاران را در مورد عملکرد سرمایه‌گذاری‌هایشان گمراه کند.

حرفه راسل به عنوان یک بانکدار سرمایه‌گذاری در دویچه بانک از ژوئیه ۲۰۱۸ تا نوامبر ۲۰۲۱ پس از اتهاماتی که در آوریل منتشر شد، متوقف شد. این مورد پیچیدگی‌ها و خطرات موجود در تقاطع مالی سنتی و دنیای رمزارزی را برجسته می‌کند.

بیشتر بخوانید: مؤسس صرافی Thodex به ۱۱,۰۰۰ سال حبس در زندان محکوم شد!

برئون پیس، دادستان ایالات متحده دراین‌باره مدعی شد: «راسل از علاقه سرمایه‌گذاران به بازارهای رمزارزی استفاده کرد تا طرحی را برای کلاهبرداری از مشتریانی که به او اعتماد داشتند، انجام دهد.»

در حالی که دویچه بانک مستقیماً در مورد پرونده راسل اظهار نظر نکرده، آمادگی خود را برای همکاری با مجریان قانون اعلام کرده‌است. در میان این تحولات، دویچه بانک همچنان به گسترش خدمات رمزارزی خود ادامه می‌دهد و راه‌حل‌هایی برای نگهداری دارایی‌های دیجیتالی مشتریان نهادی را ارائه می‌دهد.

منبع: news.coincu.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا