رشد ۳۱۷% توکن‌سوزی شیبا؛ ۱۰۰ میلیون توکن SHIB تنها در یک وعده سوزانده شد!

Shiba Inu Burnبه گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کریپتو بیسیک؛ انجمن شیبااینو اخیراً تعداد زیادی توکن شیبا را سوزاند که منجر به افزایش ۳۱۷ درصدی در نرخ توکن‌سوزی شد. جامعه شیبااینو متعهد به کاهش عرضه توکن در گردش شیبا است و تلاش‌های آن‌ها نتایج مثبتی به همراه داشته است. در ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۱۳۰ میلیون توکن شیبا سوزانده شد. در یکی از تراکنش‌های توکن‌سوزی به تنهایی ۱۰۰ میلیون توکن از بین رفت.

علیرغم حجم قابل‌توجهی از توکن‌های سوزانده شده تاکنون، شیبا هنوز هم حجم در گردش زیادی دارد. جامعه شیبااینو می‌داند که باید کارهای بیشتری برای کاهش حجم در گردش این میم‌کوین انجام شود و به تیم شیبااینو برای ورود طبق وعده‌ها متکی است. این تیم قصد دارد از شیباریوم، بلاکچین لایه دوم این میم‌کوین، برای کمک به تلاش‌های جاری جامعه شیبااینو استفاده کند.

بیشتر بخوانید: آیا راه‌اندازی شیباریوم می‌تواند خریداران فعلی شیبا را میلیونر کند؟

کارمزد تراکنش‌های شیباریوم برای سوزاندن توکن شیبا کنار گذاشته می‌شود و سرویسی برای ردیابی مقدار BONEهایی که شیباریوم به جمع‌آوری توکن‌سوزی شیبا کمک کرده‌، معرفی شده‌است. تا زمان نگارش این گزارش، شیباریوم تقریباً ۳ میلیون تراکنش را پردازش کرده و دارای تعداد کلاً ۱٫۲۵ میلیون کیف‌پول در شبکه است. تخمین زده می‌شود که شیباریوم باید بیش از ۶ کوادریلیون تراکنش را پردازش کند تا ۲۵ هزار دلار BONE جمع کند، که به توکن شیبا تبدیل و در نهایت سوزانده شود.

منبع: thecryptobasic.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا