شرکت FalconX سرمایه‌گذاری قابل‌توجهی در برخی رمزارزها کرده‌است!

FalconXبه گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کوین‌تورک؛ FalconX، یکی از بازیگران اصلی دنیای رمزارزها اخیراً مقدار قابل‌توجهی رمزارز از بایننس خریداری کرده‌است. آن‌ها مجموعاً ۱۰ میلیون واحد IMX به ارزش ۱۲,۱۴۰,۰۰۰ دلار، ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار واحد LDO به ارزش ۷,۴۰۰,۰۰۰ دلار، و ۴ میلیون و ۲۳۰ هزار واحد MATIC به ارزش ۳,۸۶۰,۰۰۰ دلار خریداری کردند.

سرمایه‌گذاری مهم رمزارزی توسط FalconX؛

هفته گذشته FalconX، یکی از بازیگران مهم در دنیای رمزارزها تصمیم جالب‌توجهی برای برداشت مقدار قابل‌توجهی رمزارز از بایننس گرفت. این حرکت، یک استراتژی سرمایه‌گذاری بلندمدت را پیشنهاد می‌کند و نشان‌دهنده اعتماد شرکت به این رمزارزها است.

انتخاب این آلت‌کوین‌ها توسط FalconX، همچنین می‌تواند نشان‌دهنده حرکت به سمت تنوع بخشیدن به سبد سرمایه‌گذاری این شرکت باشد. توکن IMX ،LDO و MATIC آلت‌کوین‌های شناخته‌شده‌ای هستند. تصمیم FalconX برای برداشت این حجم از این دارایی‌ها از بایننس نشان‌دهنده تعدیل عمدی در دارایی‌های رمزارزی آن است.

حرکات استراتژیک توسط بازیکنان نهادی؛

نقش FalconX به‌عنوان یک بازیگر نهادی در بازار رمزارزها بسیار مهم است. اقدامات آن‌ها با توکن‌های یادشده، به‌عنوان یک شاخص کلیدی برای سایر سرمایه گذاران رمزارزها عمل می‌کند. به‌علاوه این حرکت ممکن است بر قیمت این توکن‌ها نیز تأثیر بگذارد.

بیشتر بخوانید: گسترش دارایی صندوق گری‌اسکیل؛ پالیگان اکنون بخشی از سرمایه بزرگ Grayscale است!

با توجه به اینکه FalconX این خریدها را در هفته گذشته انجام داد، لازم به ذکر است که قیمت پالیگان در این مدت ۲۸ درصد افزایش یافت. در حالی که قیمت LDO ثابت ماند،‌ اما IMX نیز در هفته گذشته افزایش ۴۱ درصدی را تجربه کرد. در نتیجه حرکت اخیر FalconX این پتانسیل را دارد که بر افزایش بیشتر قیمت در آینده اثرگذار باشد.

منبع: en.coin-turk.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا