تحلیل‌گر محبوب: علیرغم کمبود نقدینگی، رالی دوج‌کوین و شیبااینو آغاز شده‌است!

Dogecoin and Shiba Inuبه گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کوین‌گیپ؛ بازار رمزارزها این روزها برای یک حرکت صعودی بالقوه همت کرده‌است، به ویژه با وجود برخی میم‌کوین‌های محبوب مانند دوج‌کوین و شیبااینو که بسیار حال‌وهوای صعودی به خود گرفته‌اند. مایکل ون دپوپ، تحلیل‌گر معروف بازار رمزارزها خوشبین است و مدعی شده فاز اولیه چرخه صعودی در حال شکل‌گیری برای یک آخر هفته پرسود است.

این تحلیل‌گر بر حرکت مثبت بازار در آخر هفته تأکید و پیش‌بینی کرد که فاز اول چرخه صعودی به زودی تغییرات هیجان‌انگیزی را در نحوه معامله رمزارزها ایجاد خواهد کرد. او اشاره کرد اگرچه بازار رمزارزها فعلاً نقدینگی کمتری دارد، اما انعطاف‌پذیر است.

یکی دیگر از تحلیلگران بازار رمزارزها، Rekt Capital ایده‌هایی را در مورد دوج‌کوین و شیبااینو به اشتراک گذاشت. به گفته Rekt Capital، تست مجدد دوج‌کوین موفقیت‌آمیز بود و این میم‌کوین تمام اقدامات لازم را برای تأیید خروج از روند فعلی خود انجام داده‌است.

بیشتر بخوانید: بنیانگذار دوج‌کوین: طرفداران می‌توانند با دوج‌کوین فراری بخرند، ولی بعید می‌دانم چنین توانایی داشته باشند!

اخیراً دوج‌کوین و شیبااینو به‌دلیل افزایش فعالیت‌ها، هشدار نهنگ‌ها و حرکت‌های صعودی قیمت مورد توجه قرار گرفته‌اند. قیمت دوج‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۹ درصد افزایش یافت و به ۰٫۸۰ دلار رسید و حجم معاملات، افزایش ۱۸ درصدی را نشان داد.

شیبااینو نیز پس از تست موفقیت‌آمیز پشتیبانی ۰٫۰۰۰۰۰۸۰ دلار و با پیش‌بینی یک رالی صعودی، جهش ۱۵ درصدی را تجربه کرد. قیمت فعلی شیبااینو ۰٫۰۰۰۰۰۹۲ دلار است که ۱۳ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به‌همراه ۸۱ درصد افزایش حجم معاملات را نشان می‌دهد. تمامی این شاخص‌ها نشان‌دهنده علاقه روزافزون معامله‌گران به بازار است.

منبع: coingape.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا