رشد سرسام‌آور دو آلت‌کوین شبکه اتریوم، علیرغم سقوط آزاد بازار در هفته‌ای که گذشت

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از دیلی‌هادل؛ دو آلت‌کوین مبتنی بر اتریوم (ETH) در این هفته با وجود بحران گسترده بازار رمزارزها توانستند سودهای جدید به دست آورند.

توکن بومی شرکت فناوری Chain (XCN) در این هفته بیش از ۳۰ درصد افزایش یافت و از قیمت ۰٫۰۷۱ دلار به بالاترین سطح در ۰٫۰۹۱ دلار رسید. براساس داده‌های CoinMarketCap، این رمزارز در زمان نگار مقاله در رتبه ۲۰۹ برترین رمزارزها از نظر ارزش بازار قرار دارد و با قیمت ۰٫۰۸۹ دلار معامله می‌شود.

دیپاک تاپلیال، مدیر اجرایی Chain، توسعه‌دهندگانی که شغل خود را به دلیل شرایط فعلی بازار از دست داده‌اند را تشویق می‌کند تا برای کار در شرکت او رزومه ارسال کنند.

در این هفته XCN در زنجیره هوشمند بایننس نیز در دسترس قرار گرفت.

توکن CoinFLEX:

در این هفته توکن FLEX که توکن بومی پلتفرم مبادلات آتی هنگ‌گنگی CoinFLEX است، نیز بیش از ۳۳ درصد افزایش یافت. در طی این مدت، قیمت FLEX از ۳٫۷۲ دلار به ۴٫۹۵ دلار افزایش یافت. براساس داده‌های CoinMarketCap، این رمزارز در رتبه ۲۸۲۸ برترین رمزارزها از نظر ارزش بازار قرار دارد و با قیمت ۴٫۸۰ دلار معامله می‌شود.

در روز پنجشنبه، استیبل‌کوین کوینفلکس، flexUSD، به بالاترین سطح ۱٫۰۹ دلار رسید و سپس به پایین‌ترین سطح خود در حدود ۰٫۹۳ دلار سقوط کرد، اما دارایی از آن زمان به ۱٫۰۰ دلار تثبیت شده است.

منبع: Dailyhodl.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا