ارزش توکن SLP وابسته به بازی متاورسی Axie Infinity نزدیک به صفر شد

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل بیت‌کوینیست؛ بازار ارزدیجیتال در دوره نزولی قرار دارد و همه‌ی ارزهای دیجیتال برای مدت طولانی در وضعیت قرمز قرار داشته‌اند. از جمله توکن SLP بازی Axie Infinity که اکنون به صفر رسیده است.

متاسفانه، توکن بومی بازی محبوب Axie Infinity یعنی SLP تقریباً اکنون هیچ ارزشی ندارد و حتی اگه همه منابع آن را هم جمع کنید، حتی به یک پنی هم نمی‌رسد.

سازنده این بازی Lars Doucet، پنج‌شنبه در توییتر اعلام کرد که SLP به ۰٫۰۰۴ دلار کاهش یافته است.

بازی Axie Infinity:

بازی Axie Infinity یکی از پیشگامان بازی‌های پرطرفدار NFT است. این بازی به عنوان پیشتاز، به اولین بازی NFT تبدیل شد که به سطح اشباع خود در بازار رسید. این بازی دو توکن دارد. یکی AXS که توکن حاکمیت بازی، و دیگری SLP که وظیفه پاداش‌دهی در بازی را به عهده دارد.

توکن SLP در ۲۰۲۱ رکورد تاریخی ۰٫۳۵ دلار را ثبت کرد و از آن زمان به بعد روند کاهش خود را آغاز کرد.

کاهش قیمت SLP، چالش‌های مرتبط با بازی‌های P2E (بازی‌های کسب درآمد) را نشان می‌دهد. بازیکنان برای بدست آوردن SLP اجباراً باید راه‌های بیشتری برای کسب این توکن با مکانیزم‌های موجود بازی بدست آورند.

بازی Axie Infinity سعی کرد با حذف کردن سیستم فارمینگ SLP از بازی، ارزش SLP را افزایش دهد. در اقدام بعدی برای افزایش SLP، به بازیکنان اجازه دادند تا با پیوستن به مسابقات، توکن SLP را بسوزانند تا استخر جوایز را افزایش دهند.

اما با وجود همه این تغییرات به نظر می‌رسد که بازی دوران ریکاوری سختی را در پیش دارد. توکن حاکمیت AXS سال ۲۰۲۱ به ۱۵۰ دلار رسید، اما اکنون به زیر ۲۰ دلار سقوط کرده است.

منبع: Bitcoinist.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا