رکورد تراکنش نهنگ‌های کاردانو که در حال بهره‌برداری از قیمت‌های پایین هستند، شکسته شد!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از فین‌بالد؛ با اینکه سرعت کاهش قیمت بیت‌کوین و دیگر رمزارزهای پیشرو  مانند کاردانو کند شده است، اما سرمایه‌گذاران بزرگ همچنان در حال استفاده از فرصت خرید بازار برای افزایش ذخایر ارزدیجیتال خود هستند.

اطلاعات مربوط به پلتفرم زنجیره‌ای و تحلیل اجتماعی Santiment که در ۱۳ می منتشر شد، نشان می‌دهد که فعالیت‌ نهنگ‌های کاردانو در روز ۱۲ می که قیمت ADA به ۰٫۴ دلار کاهش یافت، به بیشترین مقدار از ژانویه رسیده است.

در این روز کاردانو شاهد ۱,۰۸۵ تراکنش بیش از ۱۰۰,۰۰۰ دلار بود. پلتفرم Santiment در توییتر نوشت: «دیروز میزان تراکنش‌ نهنگ‌های کاردانو با کاهش قیمت‌ به ۰٫۴۰ دلار در بین ساعت ۸ تا ۱۲ ظهر با افزایش مواجه شد».

تحلیل قیمت کاردانو:

در گذشته افزایش خرید نهنگ‌های کاردانو معمولاً نشان‌ از جهش قیمت داشته است. طبق گزارش Finbald، درست از یک هفته پیش نهنگ‌های کاردانو پس از ۷ ماه بار دیگر انباشت این رمزارز را آغاز کردند.

در هفت ماه گذشته نهنگ‌های کاردانو در مجموع ۱٫۷ میلیون توکن ADA را فروختند. اما در طی پنج هفته گذشته نهنگ‌هایی که دارنده بین یک تا ده میلیون ADA هستند، ۱۹۶ میلیون توکن ADA خریداری کردند.

با توجه به اینکه هاردفورک Vasil با هدف گسترش پروتکل و افزایش توان عملیاتی شبکه در ماه جولای راه‌اندازی خواهد شد، ممکن است نهنگ‌ها انتظار افزایش قیمت Cardano را داشته باشند. داده‌های تاریخی نشان می‌دهد که اغلب قیمت ADA پیش از اجرای بروزرسانی‌ها افزایش می‌یابد.

در حال حاضر، کاردانو با قیمت ۰٫۵۲۵ دلار معامله می‌شود. که در ۲۴ ساعت گذشته ۸٫۳۶ درصد و در هفت روز گذشته ۳۱٫۵۹ درصد کاهش داشته است.

منبع: finbold.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا