حجم معاملات بیت‌کوین به طرز چشمگیری افزایش یافته است!

حجم معاملات بیت‌کوین به طرز چشمگیری افزایش یافته است!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از بیت‌کوین‌مگزین؛ پنج‌شنبه، ۱۲ می ۲۰۲۲، یکی از هیجان‌انگیزترین و فعال‌ترین روزهای بازار رمزارزها در ماه گذشته بود. در این روز قیمت بیت‌کوین تا ۲۵,۳۰۰ دلار کاهش یافت و سپس به سرعت به قیمت ۲۸,۹۰۰ بازگشت کرد.

بسیاری از سرمایه‌گذاران بازار از این فرصت رکود بازار برای افزایش اندوخته بیت‌کوین خود استفاده کرده‌اند. طبق گزارش صندوق سرمایه‌گذاری بیت‌کوین کانادایی، روز ۱۲ می، نرخ مبادلات روزانه بیت‌کوین در این صندوق به رقم بی‌سابقه‌ی ۶,۹۰۲ واحد بیت‌کوین با ارزش ۲۰۷ میلیون دلار رسید.

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از بیت‌کوین‌مگزین؛ پنج‌شنبه، ۱۲ می ۲۰۲۲، یکی از هیجان‌انگیزترین و فعال‌ترین روزهای بازار رمزارزها در ماه گذشته بود. در این روز قمیت بیت‌کوین تا 25,300 دلار کاهش یافت و سپس به سرعت به قیمت 28,900 بازگشت کرد. بسیاری از سرمایه‌گذاران بازار از این فرصت رکود بازار برای افزایش اندوخته بیت‌کوین خود استفاده کرده‌اند. طبق گزارش صندوق سرمایه‌گذاری بیت‌کوین کانادایی، روز 12 می، نرخ مبادلات روزانه بیت‌کوین در این صندوق به رقم بی‌سابقه‌ی 6,902 واحد بیت‌کوین با ارزش 207 میلیون دلار رسید.

مشابه همین وضع، صرافی Coinbase نیز شاهد بیشترین حجم معاملات روزانه بیت‌کوین، از تاریخ ۱۹ می ۲۰۲۱ تاکنون بود. با اینکه معیارهای زیادی در افزایش یا کاهش نرخ مبادلات یک دارایی دخیل هستند، اما می‌توان امیدوار بود که قیمت بیت‌کوین می‌تواند به زودی به بالای سطح ۳۰ هزار دلاری صعود کند.

حجم معاملات بیت‌کوین به طرز چشمگیری افزایش یافته استاقتصاد ایالات متحده در بحبوحه‌ی یک دوره رکود تورمی بزرگ قرار دارد که به قیمت کالاها و دارایی‌ها آسیب می‌زند و منجر به کاهش نقدینگی در بازارهای مالی می‌شود. این امر ناگزیر موجب می‌شود که دولت ایالات متحده به دنبال راه‌حلهای جدید مالی و اقتصادی برای اوضاع بگردد. زیرا مکانیزم اقتصاد جهانی که بر سیستم وام‌دهی استوار است، نمی‌تواند رکود اقتصادی بلند‌مدت، با حجم بی‌سابقه بدی را تحمل کند. بی‌شک این وضعیت نیاز به تامین مالی مجدد دارد.

منبع: bitcoinmagazine.com

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا