این چهار آلت‌ کوین‌ طی هفته پیش تقریباً ۹۰ درصد رشد کردند!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از دیلی‌هادل؛ بازار ارزدیجیتال در هفته گذشته رونق گرفت و تعداد زیادی از آلت‌ کوین‌ ها را با بیش از ۹۰ درصد افزایش، به کسب سودهای جدید رساند.

در زمان نگارش این مقاله، بیت‌کوین (BTC) در هفت روز گذشته ۶٫۸ درصد رشد کرد و اتریوم (ETH) در همان بازه زمانی ۱۷ درصد افزایش یافت. اما رشد این دو رمزارز برتر در مقابل توکن بومی پلتفرم‌ وام‌دهی سلسیوس (CEL) نرخ کمی محسوب می‌شود.

مرتبط: روش‌های بررسی ارزش یک پروژه در مرحله عرضه اولیه ارز دیجیتال

رمزارز CEL طی هفته گذشته از پایین‌ترین سطح در ۱٫۷۴ دلار به ۴٫۶۳ دلار رسید. صعود ۱۶۶ درصدی CEL در حالی اتفاق افتاد که شرکت سلسیوس درگیر مراحل مختلف ورشکستگی خود و با مشکلاتی مانند شکایت و دستور توقف فعالیت سروکار دارد.

بازار ارزدیجیتال در هفته گذشته رونق گرفت و تعداد زیادی از آلت‌ کوین‌ ها را با بیش از ۹۰ درصد افزایش، به کسب سودهای جدید رساند. دیگری که بیش از ۱۰۸ درصد افزایش داشت، KUJI، توکن بومی پروتکل مالی غیرمتمرکز Kujira است. توکن KUJI طی هفته گذشته از قیمت ۰٫۵۹ دلار به ۱٫۲۳ دلار رسید. در زمان نگارش این مقاله، KUJI با قیمت ۱٫۱۶ دلار معامله می‌شود.

مرتبط: آشنایی با ۵ وجه بلاکچین که برای هادل در دوره رکود مناسب‌اند

نمودار قیمتی هفته گذشته Flux، اوراکل زنجیره‌ای-تقاطعی و زیرساخت ابری غیرمتمرکز، نیز به رنگ سبر درآمد. توکن FLUX با ۱۰۶ درصد افزایش از ۰٫۵۹ دلار به ۱٫۲۲ دلار رسید. FLUX از آن زمان روند بازگشتی داشته و در زمان نگارش این مقاله در قیمت ۰٫۹۹۳۶ دلار معامله می‌شود.

توکن دیگری که به این حرکت صعودی محلق شد، Energy Web Token (EWT) است. هفته گذشته BlackRock، بزرگترین شرکت مدیریت مالی جهان، در اطلاعیه معرفی صندوق سرمایه‌گذاری جدیدی بیت‌کوین خود از توکن EWT نام برد.

توکن ابزاری EWT، که هدف آن خدمت به بخش انرژی است، در هفته پیش از ۲٫۴۲ دلار به ۴٫۵۶ دلار افزایش یافت. رشد EWT تقریباً ۹۰ درصد محاسبه می‌شود. EWT پس از ثبت بالاترین قیمت هفتگی دچار اصلاح شد و درحال حاضر در ۳٫۹۶ دلار معامله می‌شود.

منبع: Dailyhodl.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا