روش‌های بررسی ارزش یک پروژه در مرحله عرضه اولیه ارز دیجیتال

عرضه اولیه توکنهای ارز دیجیتال به یکی از راه‌های محبوب جذب سرمایه‌گذار در صنعت ارزدیجیتال تبدیل شده است. با افزایش تعداد پروژه‌های ارزدیجیتال، تشخیص سودآوری و صحت هر پروژه برای مشتریان مشکل‌تر از قبل می‌شود. در بسیاری از حوزه‌های قضایی هنوز قوانین نظارتی بر صنعت ارزدیجیتال اعمال نشده، اما در نبود قوانین اقداماتی برای تشخیص سودآوری و درستی یک پروژه وجود دارد که می‌توان با پیروی از آنها از کلاهبرداری جلوگیری کرد.

ما در این مطلب اقدامات اولیه برای تشخیص و بررسی یک پروژه ارزدیجیتال، در مرحله شروع و پیش فروش توکن‌ها را به شما آموزش خواهیم داد. با ما همراه باشید.

تدابیر امنیتی پلتفرم

احتمال حملات سایبری و کلاهبرداری همیشه وجود دارد. در نتیجه یک سرمایه‌گذار قبل از هرچیز باید از اقدامات امنیتی پلتفرم برای حفظ و مراقبت از دارایی، اطلاعات شخصی مشتریان و سود سرمایه‌گذاری مطمئن شود.

شیوه استفاده از سرمایه شما

توکن‌های مختلف با اهداف متفاوتی و در زمینه‌های مختلف مانند بازاریابی، توسعه و اقدامات قضایی بکار گرفته می‌شوند. برنامه‌ها و شرایط سرمایه‌گذاری هر پروژه در نقشه راه آن مشخص است و مواردی مانند توزیع درآمد و قوانین فسخ پروژه باید طبق این برنامه پیش رود.

روش‌های ضدپولشویی و شناسایی مشتریان پلتفرم

پلتفرم‌های معتبر طبق قوانین کشورهای خود موظف به استفاده از روش‌های ضد پولشویی (AML) و شناسایی مشتریان (KYC)هستند. این رویه‌ها پلتفرم‌ها را در برابر کلاهبرداری مقاوم می‌کند و شواهد سرمایه‌گذاری مشتریان را در شبکه ثبت می‌نماید. بدین ترتیب شما می‌توانید از مطابقت سرمایه‌گذاری با قوانین نظارتی کشور مقصد مطمئن شوید.

چگونگی دوره‌های سپرده‌گذاری پروژه

بیشتر پروژه‌های سرمایه‌گذاری شامل دوره‌های کوتاه و بلندمدت سپرده‌گذاری هستند. سرمایه‌گذار‌ها باید هنگام انتخاب یک پروژه در مرحله عرضه اولیه ارز دیجیتال و برای جلوگیری از مشکلات بعدی، با مطالعه نقشه راه آن از تناسب زمان‌بندی کسب درآمد و دوره سپرده‌گذاری پروژه با نیازهای خود اطمینان حاصل کنند.

منبع: coingape.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا