چارلز هاسکینسون: اجرای هارد فورک Vasil کاردانو به تاخیر نخواهد افتاد!

چارلز هاسکینسون: اجرای هارد فورک Vasil کاردانو به تاخیر نخواهد افتاد!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از بی‌این‌کریپتو؛ چارلز هاسکینسون، بنیانگذارCardano، به جامعه ارزدیجیتال اطمینان داد که پیشرفت هارد فورک Vasil بدون مشکل پیش می‌رود، مشروط بر اینکه باگ‌های بیشتری کشف نشود.

بنیانگذار کاردانو در جریان کنفرانس ویدئویی ارزدیجیتال در سانتا باربارا، کالیفرنیا، جریانی را دو هفته پیش دنبال کرد که در آن به جامعه کاردانو اطمینان داد که اجرای هاردفورک Vasil به تاخیر نخواهد افتاد. او توضیح داد که ۷۰۰ کارمند کاردانو سخت روی این پروژه کار می‌کنند و تاکنون به مشکل بزرگی که باعث تعویق شود برخورد نکردند.

هاسکینسون در پاسخ به منتقدهای توییتری کاردانو که به عملکرد قرارداد هوشمند شبکه مشکوک هستند، گفت: «می‌دانم که بسیاری به کارکرد برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) در کاردانو شک دارند. اما در واقع تا به امروز کدهای زیادی در شبکه مستقر شده و به همین دلیل، اجرای هاردفورک باید با همکاری و هماهنگی کل شبکه صورت گیرد.»

هاسکینسون در ادامه به جامعه کاردانو یادآوری کرد که برای اجرای درست هاردفورک Vasil. باید همه اپراتورهای نودهای شبکه از جمله صرافی‌ها و اپراتور‌های استخرهای استیکینگ، باید نرم‌افزار خود را به نسخه جدید ۱٫۳۵٫۳ ارتقا دهند.»

در سال گذشته کاردانو تعهدات مشابهی را برای هارد فورک آلونزو اجرا نمود و قراردادهای هوشمند را به بلاکچین معرفی کرد. هاسکینسون می‌گوید هارد فورک Vasil عملکردی شبیه به سولانا را برای شبکه کاردانو به ارمغان خواهد آورد.

منبع: beincrypto.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا