دفاع بنیانگذار Tron از استیبل‌کوین‌های الگوریتمی؛ جاستین سان به استیبل‌کوین الگوریتمی خود اعتقاد دارد!

دفاع بنیانگذار Tron از استیبل‌کوین‌های الگوریتمی؛ جاستین سان به استیبل‌کوین الگوریتمی خود اعتقاد دارد!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از بی‌این‌کریپتو. جاستین سان، بنیانگذار TRON، برای استیبل‌کوین جدید شبکه ترون USDD یک استراتژی در ذخیره پایدار استیبل‌کوین الگوریتمی را پیشنهاد داد.

جاستین سان، که به بهم زدن قرار صبحانه با وارن بافت شهرت دارد، همزمان با سقوط Terra (UST) این هفته، در مورد استیبل کوین جدید خود USDD صحبت کرد. او در یک مصاحبه گفت: «من هنوز به استیبل‌کوین‌های الگوریتمی اعتقاد دارم. به نظر من شکست LUNA به دلیل بی دوامی و غیرقابل اجرا بودن استیبل‌کوین‌های الگوریتمی نیست. ما نباید الگوریتم را فقط به این دلیل شکست LUNA سرزنش کنیم».

معرفی استیبل‌کوین الگوریتمی جدید Tron

سان ماه گذشته اعلام کرد که TronDAO، سازمانی که توسط جامعه کاربران ترون کنترل می‌شود، قصد دارد یک استیبل‌کوین غیرمتمرکز با پشتیبانی TRX راه‌اندازی کند. به گفته سان، استیبل‌کوین شبکه ترون USDD، مانند استیبل‌کوین‌های سنتی مثل Tether و USDC طراحی نمی‌شود. بلکه به عنوان یک استیبل‌کوین الگوریتمی مانند TerraUSD و Frax Finance عمل خواهد کرد.

هنگامی که قیمت USDD به کمتر از یک دلار برسد، کاربران و آربیتراژورها می‌توانند با ارسال یک USDD به سیستم، به ارزش یک دلار رمزارز TRX دریافت کنند. زمانی که قیمت USDD بالاتر از یک دلار باشد، کاربران و آربیتراژورها می‌توانند TRX به ارزش یک دلار را به سیستم غیرمتمرکز ارسال کنند و یک واحد USDD دریافت کنند.

سان در ادامه گفت که TRON USDD را طوری طراحی کرده که ارزش بازار کمتری نسبت به توکن اصلی شبکه، یعنی TRX و کمتر از صندوق ذخیره TronDAO باشد.

منبع: beincrypto.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا