ده توکن برتر پربازده متاورس در هفته گذشته!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از نال‌تی‌اکس؛ زمانی که بیت‌کوین و اتریوم به تقلای خود ادامه می‌دهند، رمزارزهای متاورس بازار ارزدیجیتال را به تسلط خود در آورده‌اند!

ده رمزارز برتر متاورس که بیشتر بازده را در هفت روز گذشته کسب نمودند به شرح زیراند:

۱۰٫ ایلووویوم (ILV) – دلار ۱,۵۳۲ (۴۶٫۹% افزایش)

۹٫ بازی (SOUL) Phantasma – دلار ۲٫۷۶ (۶۲٫۶% افزایش)

۸٫ پلتفرم (IOI) IOI – دلار ۴٫۳۶ (۶۴٫۶% افزایش)

۷٫ پلتفرم (UFO) UFO Gaming – دلار ۰٫۰۰۰۰۴۹ (۶۸٫۳% افزایش)

۶٫ پلتفرم (VFOX) RedDOX – دلار ۳٫۲۱ (۷۸٫۲% افزایش)

۵٫ پلتفرم (RFOX) RedFOX– دلار ۰٫۳۲ (۸۲٫۶% افزایش)

۴٫ پلتفرم (ARCONA) Arcona– دلار ۱٫۴۴ (۸۴٫۸% افزایش)

۳٫ پلتفرم (SPH) Spheroid Universe– دلار ۰٫۱۵ (۹۵٫۸% افزایش)

۲٫ پلتفرم (REALM) Realm – دلار ۱٫۷۰ (۱۷۲٫۵% افزایش)

۱٫ پلتفرم (NCR) Neos Credits – دلار ۴٫۵۴ (۲۴۸٫۸% افزایش)

در ادامه به شرح پروژه‌های متاورس این ده توکن برتر خواهیم پرداخت:

ایلووویوم (ILV) – دلار ۱,۵۳۲ (۴۶٫۹% افزایش)

بازی Illuvium، یک بازی ماجراجویی RPG جهان-باز و مبتنی بر بلاکچین اتریوم است. در این بازی‌، بازیکنان می‌توانند ایلوویال‌ها را که موجوداتی شبیه خدا هستند، کشف و جمع آوری کنند.

نسخه بتای باز این بازی، در سه‌ماهه اول ۲۰۲۲ و زمانی که Illuvial Metaverse در دسترس باشد، عرضه خواهد شد. بازیIlluvium  یک بازار NFT هم دارد که در آن کاربران می‌توانند NFT‌های بازی را در آن خریداری کنند.

توکن ILV با افزایش بیش از ۵۱٫۹ درصد در ۲۴ ساعت گذشته، تبدیل به یکی از برترین رمزارزهای این هفته‌ شد. Illuvium را می‌توانید از صرافی‌های Binance، Gate.io، KuCoin، Poloniex و … خریداری کنید.

بازی (SOUL) Phantasma – دلار ۲٫۷۶ (۶۲٫۶% افزایش)

پلتفرم Phantasma Chain مدعی است که با ایجاد فضایی جذاب برای کاربران و کسب درآمد برای توسعه‌گران، پایه‌های پیشرفت تکنولوژی در آینده را بنا گذاشته است. این پروژه دو توکن دارد، توکن SOUL وظیفه اداره بلاکچین، و توکن KCAL وظیفه تقویت فضای تجربی بازی را بر عهده دارند.

کاربران می‌توانند با به اشتراک گذاشتن توکن SOUL در اداره‌ی بلاکچین همکاری کنند، و توکن KCAL وظیفه کارمزد تراکنش‌ها، مینت‌کردن NFT، و استقرار قراردادهای هوشمند را انجام می‌دهد.

فنتاسما دارای NFTهای هوشمند است که مجموعه‌ای از امکاناتی جدید مانند NFTهای تودرتو، NFTهای چند لایه، دسترسی محدود به محتوا، امتیازهای دائمی و موارد دیگر را فراهم می‌سازند.

توکن SOUL در هفت روز گذشته بیش از ۶۲٫۶ درصد صعود کرد و به یکی از برترین توکن‌های پربازده متاورس تبدیل شد. می‌توانید SOUL را در Uniswap، Gate.io، KuCoin، PancakeSwap و … خریداری کنند.

پلتفرم (IOI) IOI – دلار ۴٫۳۶ (۶۴٫۶% افزایش)

شرکت IOI که در سال ۲۰۱۸ تاسیس شد، یک شرکت سازنده بازی‌های چند بلاکچینی است. این بازی دارای یک بازی مبتنی بر بلاکچین به نام Cybertrade دارد. هدف این بازی، ایجاد تجربه درجه یک Sandbox در نسل بعدی متاورس است.

پلتفرمIOI  همچنین یک محیط تجاری در متاورس برای رقابت ایجاد کرده، که به کاربران امکان می‌دهد تا تیم مسابقه‌ای خود را بسازند و در فضای سه‌بعدی به رقابت بپردازند.

توکن IOI رمزارز بومی پلتفرم و ارز مورد استفاده در بازی‌های Trade Racer و  Cybertradeمی‌باشد. توکن IOI بهترین عملکرد را در هفت روز گذشته داشته و بیش از ۶۴٫۶ درصد افزایش یافته است. می‌توانید IOI را در صرافی‌های Gate.io، Huobi، KuCoin، PancakeSwap، Uniswap و … خریداری کنید.

پلتفرم (UFO) UFO Gaming – دلار ۰٫۰۰۰۰۴۹ (۶۸٫۳% افزایش)

پلتفرم UFO Gaming یک پلتفرم بازی بلاکچین کاملاً غیرمتمرکز است و دارای متاورس «بازی برای کسب درآمد» می‌باشد. توکن UFO توکن اصلی بازیDark Metaverse  بوده، که این بازی مجموعه‌ای از سیارات با بازی‌های متفاوت دارد.

در Dark Metaverse هر بازی حاکم خود را دارد، و کاربران مانند Decentraland و The Sandbox می‌توانند قطعه زمین خود را بصورتNFT  خریداری کنند.

توکن UFO در هفت روز گذشته بیش از ۶۸٫۳ درصد، و در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۷ درصد افزایش قیمت داشته است. می‌توانید UFO را از صرافی‌های Uniswap، Gate.io، MEXC، ShibaSwap و … خریداری کنید.

پلتفرم (VFOX) RedDOX – دلار ۳٫۲۱ (۷۸٫۲% افزایش)

پلتفرمRedFOX Labs  یک سازنده متاورس بوده، که به دنبال حل نابرابری‌های اقتصادی در فضای مجازی است. هدف آنها ایجاد تجارب متاورسی قابل اجرا، با تمرکز بر خرده‌فروشی، مدیا، گیمینگ و کسب پاداش است.

توکن VFOX  مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس BEP-20 است. این توکن به دارندگان خود در فضای مجازی، سهام پلتفرم را اطلاق می‌کند. علاوه بر این، دارندگان VFOX سهمی از فروش کل پلتفرم خواهند گرفت، که هر سه ماه یکبار پرداخت می‌شود.

توکنVFOX  یکی از توکن‌های پرسود این هفته است که بیش از ۸۲٫۶ درصد افزایش داشت. VFOX برای خرید در PancakeSwap در دسترس است.

پلتفرم (RFOX) RedFOX – دلار ۰٫۳۲ (۸۲٫۶% افزایش)

توکن RFOX کل اکوسیستم RFOX را تامین نموده و به عنوان نوعی پرداخت عمل می کند. RFOX همچنین به عنوان کارمزد معاملاتی برای توسعه نقدینگی استفاده می‌شود.

توکن VFOX به دارندگان خود سهام Metaverse می دهد اما RFOX توکن اصلی این پلتفرم محسوب می‌شود.

توکنRFOX  یکی از توکن‌های برتر این هفته است که در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۸۲٫۶ درصد رشد داشته. VFOX برای خرید در KuCoin،Bittrex ، Gate.io، Uniswap، PancakeSwap و … در دسترس است.

پلتفرم (ARCONA) Arcona – دلار ۱٫۴۴  (۸۴٫۸% افزایش)

آرکونا ادعا می‌کند که اولین اپراتور جهان است که دسترسی به فضای کلاود در واقعیت مجازی را در سراسر جهان ارائه می‌دهد. این پلتفرم پروژه X-Reality Metaverse را در دست ساخت دارد و به دنبال ادغام دنیای واقعی و مجازی است.

آرکونا یک برنامه واقعیت مجازی برای iOS دارد. علاوه بر این، Arcona کاربران را قادر می سازد تا با راه اندازی یک تجارت در Metaverse خود درآمد کسب کنند.

توکن Arcona یکی از برترین‌ توکن‌های این هفته است، که قیمتش تقریباً دو برابر شده و ۸۴٫۸ درصد افزایش یافته. می‌توانید توکن Arcona را از صرافی‌های PancakeSwap، Bancor Network و ۱inch خریداری کنید.

پلتفرم (SPH) Spheroid Universe – دلار ۰٫۱۵ (۹۵٫۸% افزایش)

پلفترم Spheroid Universe، پلتفرم برای توسعه اپلیکیشن‌های واقعیت مصنوعی و واقعیت گسترش یافته است. این برنامه دارای Spheroid XR Cloud و زبان برنامه نویسی Spheroid Script می‌باشد، که برای پروژه‌های Metaverse طراحی شده است.

پلتفرم The Spheroid Universe چندین فضای مجازی دارد. هر فضا ارزشی مشابه یک حساب کاربری در رسانه اجتماعی جمع می کند. با این حال، برخلاف حساب‌های سنتی رسانه‌های اجتماعی فضاهای مجازی متعلق به خود کاربر است، زیرا این پلتفرم از فناوری DeFi و بلاکچین استفاده می‌کند.

توکن SPH با بیش از ۹۵٫۸ درصد افزایش قیمت، یه یکی از برترین توکن‌های این هفته تبدیل شد. می‌توانید توکن SPH را از صرافی‌های LATOKEN، Uniswap و ۱inch خریداری کنید.

پلتفرم (REALM) Realm – دلار ۱٫۷۰ (۱۷۲٫۵% افزایش)

پلتفرم  Realmدارای متاورس «بازی برای کسب درآمد»، محیط واقعیت مجازی و مجموعه NFT است. کاربران می‌توانند با کاوش و حکمرانی در بازی، و مشاهده آثار و نمایشگاه‌های همه‌جانبه، توکن REALM را به دست آورند. متاورس سه‌بعدی Realm بسیارزیاد به Decentraland و The Sandbox شباهت دارد. از ویژگی‌های منحصر به فرد Realm، می‌توان به متن باز بودن متاورس و تمرکز آن بر ایجاد تجربیات بسیار شخصی‌سازی شده اشاره کرد.

توکن REALM توانست به دومین توکن پربازده این هفته، با بیش از ۱۷۲٫۵ درصد افزایش تبدیل شود. توکن REALM برای خرید در PancakeSwap، Uniswap و Bitrue فهرست شده است.

پلتفرم (NCR) Neos Credits – دلار ۴٫۵۴ (۲۴۸٫۸% افزایش)

پلتفرم Neos یک متاورس واقعیت مجازی است، که هدف آن عمومی کردن شیوه ساخت محصولات مجازی و تجربه‌های اجتماعی می‌باشد. Neos به دنبال فضایی برای امرار معاش تولیدکنندگان محتوا و ارائه‌گران خدمات در پلفترم خود است.

توکن محلی این پلتفرم NCR است که امکان استقلال مالی و انتقال ارزش میان کاربران را فراهم می‌کند. Neos یک برنامه کاملاً کارآمد دارد که کاربران می‌توانند برای بررسی متاورس Neos از آن استفاده کنند.

توکن NCR با بیش از ۲۴۸ درصد افزایش قیمت در هفت روز گذشته، به برترین توکن این هفته تبدیل شده است. توکن NCR را می‌توانید از صرافی‌های Bitrue، Uniswap و DODO خریداری کنید.

منبع: nulltx.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *