گزارش جدید گری‌اسکیل: چشم‌انداز یک تریلیون دلاری برای آینده‌ی متاورس!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از نیوز‌بیت‌کوین؛ گری‌اسکیل، یکی از برترین شرکت‌های مدیریت دارایی‌های دیجیتالی، در جدیدترین گزارش خود فناوری متاورس را به عنوان یک فرصت تجاری فوق‌العاده معرفی کرد.

روز گذشته گری‌اسکیل در گزارش خود، امکانات این دنیای مجازی به هم پیوسته و تاثیر پیشرفت تکنولوژی بر ایجاد فرصت‌های اقتصادی برای سرمایه‌گذاران را، با توجه به پتانسیل متاورس برای تبدیل شدن به یک تجارت ۱ تریلیون دلاری بررسی کرد.

گری‌اسکیل آینده‌ی متاورس را صعودی می‌بیند:

گری‌اسکیل در گزارش خود با نام «متاورس، اقتصادهای کلاود مجازی Web3.0» عنوان کرد که متاورس در آینده می‌تواند یک فرصت تجاری ۱ تریلیون دلاری باشد.

در این گزارش گری‌اسکیل می‌گوید، متاورس الگویی جدید برای آغاز نوآوری‌های بیشتر در فناوری Web3.0 خواهد بود. گری‌اسکیل در مورد امکانات متاورس می‌گوید: «چشم‌اندازی که متاورس برای آینده Web3.0 ترسیم می‌کند، می‌تواند تمام تعاملات اجتماعی، معاملات تجاری و به طور کلی اقتصاد اینترنتی ما را متحول کند.»

یکی از اولین بازار‌ها برای اجرای متاورس، صنعت گیمینگ است که بسیاری از اقتصاد‌های بزرگ دیجیتالی در راس این صنعت قرار دارند. همانطوری که هم‌اکنون در پروژه‌هایی مانند Axie Infinity، Decentraland و The Sandbox می‌بینیم، صنعت گمینیگ در آینده به چیزی فراتر از حال حاضر تبدیل خواهد شد.

اما در بازارهای دیگر نیز فرصت‌های جالبی برای پیاده‌سازی متاورس وجود دارد. مانند شبکه‌های پرداخت، ساختارهای مالی غیرمتمرکز، NFTها، حاکمیت و سیستم‌های هویتی که زیرشاخه‌های تعاملات در جهان هستند.

نگاهی به شرکت Meta:

این گزارش همچنین به روایتی که برخی شرکت‌های بسته مانند Meta، فیس‌بوک سابق، از متاورس برای خود تعریف نموده‌اند، می‌پردازد. گزارش می‌گوید که شرکت‌های بسته Web2.0، برای داشتن روایت درست و غنی از متاورس و همچنین تعامل با سایر شرکت‌ها، امکانات خود را ارتقا دهند.

گزارش تاکید می‌کند: «ما هنوز نمی‌دانیم که فیس‌بوک با بلند‌پروازی‌های خود در متاورس چه خواهد کرد. اما آنها، مانند سایر شرکت‌های Web2.0، باید این تغییر چالش‌برانگیز را در سه‌ماهه آینده برای رضایت سهامداران خود به سرانجام برسانند.»

گزارش گری‌اسکیل نشان می‌دهد که متاورس در آینده فرصت اقتصادی بزرگی محسوب خواهد شد. هر سرمایه‌گذاری که امروز در این فناوری انجام گردد، می‌تواند در آینده بازده زیادی داشته باشد.

منبع: news.bitcoin.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا