گری‌اسکیل به‌تازگی جلسه‌ای درباره تأیید ETF خود با SEC داشته‌است!

Grayscaleبه گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از دِبلاک؛ گری‌اسکیل روز دوشنبه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) دیدار کرد. این جلسه به‌دنبال دستور دادگاه ماه گذشته بود که SEC را ملزم کرد درخواست گری‌اسکیل برای صندوق بیت‌کوینی قابل‌معامله در بورس (ETF) را بررسی کند.

این مابین SEC و گری‌اسکیل درباره موضوعات احتمالی مربوط به فهرست کردن سهام Grayscale Bitcoin Trust به عنوان یک ETF بحث کردند. در این جلسه مقاماتی از بخش معاملات و بازارهای SEC شرکت داشتند. موضوع بحث این دیدار حول محور تغییر قانون پیشنهادی برای فهرست کردن و معامله این سهام تحت قانون NYSE Arca 8.201-E بود.

ماه گذشته گری‌اسکیل طی بیانیه‌ای ثبت‌نام جدید در SEC را ارسال کرد. این کار با هدف تبدیل محصول قابل‌اعتماد خود به یک ETF بیت‌کوین صورت گرفت. همچنین یک دادگاه رسماً بررسی تصمیم SEC را در ماه آگوست اجباری، و شانس بررسی مجدد را تقویت کرد.

بیشتر بخوانید: پس از تأیید ETFهای نقدی بیت‌کوین، سایر ETFها چه خواهند شد؟

گری‌اسکیل اخیراً با بانک نیویورک‌ملون نیز وارد همکاری شد تا BNY Mellon را به‌عنوان عامل انتقال سهام تراست منصوب کند. در صورت تایید، گری‌اسکیل قصد دارد سهام را در NYSE Arca تحت نماد GBTC فهرست کند و سهام نامبرده، به‌طور مداوم منتشر می‌شود.

جالب‌توجه است که سایر شرکت‌های مدیریت دارایی مانند بلک‌راک و فیدلیتی نیز به‌دنبال تأیید SEC برای ETF‌های بیت‌کوین نقطه‌ای هستند. گری گنسلر، رئیس SEC ماه گذشته اشاره کرد که این نهاد نظارتی به‌طور فعال این پرونده‌ها را بررسی می‌کند. به گفته جیمز سیفارت تحلیل‌گر ETF در بلومبرگ، علاوه بر موارد ذکرشده گزارش‌هایی از سایر صادرکنندگان بالقوه وجود دارد که در حال بررسی ETF بیت‌کوین و ملاقات با SEC هستند.

منبع: theblock.co

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا