تحلیل‌گر مشهور: ترید ارزهای دیجیتال را به‌عنوان شغل در نظر نگیرید!

Crypto Tradingبه گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از بی‌این‌کریپتو؛ یک کارشناس معروف رمزارزها به مخاطبان خود در توییتر توصیه کرد که ترید رمزارزها را به‌عنوان یک شغل در نظر نگیرند، زیرا دیدگاهی نادرست است. وی اعلام کرد: «اگر با این طرز فکر به معامله بپردازید، در اشتباه هستید.»

در پستی در ایکس (توئیتر سابق)، تحلیلگر رمزارز با نام مستعار ionicXBT به دنبال‌کنندگان خود توضیح داد که چرا باید در مورد ترید، تفکر خود را تغییر دهند و هشدار داد که آن را به عنوان یک شغل تلقی نکنند.

وی در ادامه این‌طور تشریح کرد: «تجارت، تجارت است. هنگام معامله برای زمان پولی دریافت نمی‌کنید. بلکه به ازای مواردی مانند تصمیمات تجاری، اقدامات و فرآیندهای دنبال‌شده، مدیریت ریسک و مدیریت احساسات پول دریافت می‌کنید.»

بیشتر بخوانید: تحلیل‌گر محبوب: علیرغم کمبود نقدینگی، رالی دوج‌کوین و شیبااینو آغاز شده‌است!

او همچنین به پیروان خود توصیه می‌کند که به جای صرف زمان بیشتر برای معامله، «روی صیقل دادن جنبه‌های فوق تمرکز کنند.»

به‌علاوه او تأکید می‌کند که هیچ اضافه‌کاری یا حقوق ثابتی وجود ندارد و نشان می‌دهد که مسئولیت سود یا زیان صرفاً بر عهده خود سرمایه‌گذار است.

افزایش راهنمایی تحلیل‌گران بازار؛

اخیراً موارد متعددی از ارائه مشاوره توسط تحلیل‌گران بازار رمزارزها وجود داشته‌است. به‌ویژه در شرایطی که بازار روندهای مثبتی را تجربه می‌کند. در ۲۵ اکتبر، وب‌سایت بی‌این‌کریپتو گزارش داد که مایلز دویچر به سرمایه‌گذاران پیشنهاد کرده که با نزدیک شدن به بازار صعودی، تلگرام و دیسکورد را از نزدیک برای فرصت‌های آینده دنبال کنند.

دویچر پیش بینی می‌کند که تغییر شرایط بازار تأثیر مثبتی بر پتانسیل سود آلت‌کوین‌ها خواهد داشت: «این امر بر بسیاری از آلت‌کوین‌ها تأثیر مثبت خواهد داشت و فرصت‌های تجاری جدیدی ایجاد می‌کند.»

بیشتر بخوانید: احتمال تأیید برخی ETFها بازار رمزارزها را به وجد آورده‌است!

بااین‌حال او به‌طور خاص دنبال‌کنندگان خود را به پروژه‌هایی هدایت کرد که اخبار و هیاهوی قابل‌توجهی ایجاد می‌کردند. او ادامه داد: «به دنبال پروژه‌هایی با کاتالیزورها یا اطلاعیه‌های بزرگ در آینده باشید.»

منبع: beincrypto.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا