آموزش خرید و فروش در صرافی PancakeSwap

آموزش خرید و فروش در صرافی PancakeSwap

این روزها صرافی‌های غیرمتمرکز سهم قابل توجهی از تبادلات رمزارزی را به خود اختصاص داده‌اند. استقبال از بلاکچین‌های بزرگ توسط پروژه‌ها و نبود مکانیزم احراز هویت توسط این دست صرافی‌ها حضورشان در بازار تبادلات را پر رنگ‌تر هم کرده است. صرافی PancakeSwap یکی از همین غیرمتمرکزهاست. این صرافی در شبکه اسمارت‌چین بایننس مستقر شده و در مدت زمان کوتاهی محبوبیت بسیاری بدست آورده است.

در این مطلب قصد داریم نحوه خرید و فروش در صرافی غیرمتمرکز PancakeSwap را به صورت تصویری آموزش دهیم. امید است برای علاقمندان تازه‌وارد به این بازار بزرگ سودمند باشد.

آموزش استفاده از PancakeSwap در تراست ولت:

ابتدا وارد مرورگر تراست‌والت (گزینه ۱) شده و از گزینه‌های موجود، برنامه PancakeSwap (گزینه ۲) را اجرا کنید.

حال وارد صفحه اصلی صرافی شده‌اید. دقت داشته باشید که PancakeSwap به شبکه اسمارت‌چین (گزینه ۱) متصل باشد. سپس دکمه Connect (گزینه ۲) را لمس کنید.

آموزش خرید و فروش در صرافی PancakeSwap

از بین راه‌های موجود برای اتصال، Trust Wallet (کادر قرمز) را انتخاب کنید. البته در صورت استفاده از کیف‌پول‌های دیگر می‌توانید بر حسب نیاز گرینه دیگری را انتخاب کنید.

حال باید اتصال کیف‌پول شما به صرافی (گزینه ۱) انجام شده باشد.  از طریق کادر شماره ۲ توکن مبدأ و کادر شماره ۳ توکن مقصد را انتخاب کنید. سپس مقدار درخواستی را در یکی از کادرهای زیر توکن‌ها وارد کرده و دکمه Swap (گزینه ۴) را لمس کنید.

این صفحه برای مرور مجدد درخواست شماست. PancakeSwap به شما یادآوری می‌کند که چه مقدار از چه توکنی می‌دهید و در ازای آن چه مقدار از چه توکنی دریافت می‌کنید. درصورت تأیید دکمه Confirm Swap (کادر قرمز) را لمس کنید.

این صفحه به تأیید تراکنش توسط کیف‌پول ارتباط دارد. تراست‌والت به شما یادآوری می‌کند که درحال انجام یک تراکنش از نوع قرارداد هوشمند هستید و برای آن چه مقدار کارمزد خواهید پرداخت. در صورت تأیید دکمه Approve (کادر قرمز) را لمس کنید.

عملیات Swap در PancakeSwap با موفقیت انجام شد! حال می‌توانید به کیف‌پول خود بازگردید. واریز رمزارز خریداری شده پس از چند دقیقه انجام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا