استخدام‌های معما برانگیز Apple؛ Apple نیروی باتجربه در حوزه بلاکچین استخدام می‌کند!

استخدام‌های معما برانگیز Apple؛ Apple نیروی باتجربه در حوزه بلاکچین استخدام می‌کند

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل بی‌این‌کریپتو؛ کمپانی اپل به دنبال استخدام مشاور ارشد حقوقی باتجربه در زمینه بلاکچین و ارزدیجیتال، برای همکاری در پروژه ‌های «اپل‌ پی» و کیف‌پول این شرکت می‌گردد.

فرد منتخب قرار است به تیم حقوقی اپل در نیویورک بپیوندد و از ابتکارات حقوقی شرکت برای احزار هویت افراد در برنامه‌های Apple Pay و Wallet دفاع نماید. موضوعات حقوقی مختلف این شغل شامل تحقیق و توسعه فناوری، صدور مجوز، مالکیت معنوی و پیشنهادات نظارتی می‌شوند.

این آگهی شغلی نشان‌دهنده علاقه روزافزون اپل به فضای بلاکچین و دارایی‌های دیجیتال است. شایعه شده است که این شرکت روی ابتکارات مرتبط با رمزارز کار می‌کند. تیم کوک، مدیرعامل شرکت عنوان کرد که این شرکت به موضوع ورود به رمزارزها فکر می‌کند. در سپتامبر ۲۰۱۹، جنیفر بیلی، معاون Apple Pay گفت که این شرکت «در حال تماشای بازار رمزارزها است و اعتقاد دارد که آنها از پتانسیل رشد در بلندمدت برخوردارند».

سپس در فوریه ۲۰۲۰، این شرکت جف برونیکوفسکی، رئیس سابق نوآوری فناوری وارنر موزیک را استخدام کرد. او قرار است روی تعدادی از پروژه‌های بلاکچین، برای ایجاد دارایی‌های دیجیتال با استفاده از یک بلاکچین عمومی به نام Flow کار کند. این شرکت همچنین قصد دارد در رقابت برای ورود به متاورس به چندین شرکت بزرگ فناوری از جمله مایکروسافت و متا بپیوندد.

پیش از این Apple Pay و Google Pay برای پرداخت‌های ارزدیجیتال با صرافی Coinbase همکاری نمودند. Apple Pay همچنین با کیف‌پول رمزارز MetaMask در iOS ادغام شده است.

منبع: beincrypto.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا