وکیل ریپل نسبت به احتمال شهادت دروغ رئیس SEC در مقابل کنگره اظهار نگرانی کرد!

Stuart Alderotyبه گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از یوتودی؛ استوارت آلدروتی که به عنوان مدیر ارشد حقوقی ریپل فعالیت می‌کند، نسبت به شهادت آینده رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در مقابل کنگره درباره رمزارزها ابراز نگرانی کرده‌است.

پیش‌انتشار اظهارات گری گنسلر نشان می‌دهد که وی همچنان دارایی‌های دیجیتال را چیزی شبیه به «سهام و اوراق قرضه» در نظر می‌گیرد.

آلدروتی با ادعای گنسلر مخالف است و او را متهم می‌کند که احتمالاً قصد دارد کنگره را فریب دهد. این وکیل به تصمیمی اشاره می‌کند که در ماه جولای در جریان پرونده ریپل اتخاذ شد؛ در این تصمیم، SEC فروش ثانویه XRP را به عنوان سرمایه‌گذاری در نظر نگرفت.

رئیس SEC چه چیزی را شهادت خواهد داد؟

پیش‌انتشار شهادت گنسلر نشان‌دهنده این موضع قوی است که اکثر دارایی‌های دیجیتال، معیارهای تعیین‌شده توسط قانون اوراق بهادار را برآورده می‌کنند تا قراردادهای سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.

وی خاطرنشان کرد که هم سرمایه‌گذاران و هم کسانی که دارایی‌های دیجیتال شبیه به اوراق بهادار را ایجاد و معامله می‌کنند، باید از حمایت‌های قانونی یکسانی برخوردار باشند؛ به این معنی که واسطه‌های رمزارزی باید کاملاً از این قوانین پیروی کنند.

با این حال گنسلر از بحث در مورد اختلافات حقوقی جاری خودداری کرد، در عوض بر نحوه اعمال مقررات موجود تمرکز کرد و برای اطمینان از امنیت بیشتر در پلتفرم‌های معاملات رمزارز و خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری، پیشرفت‌هایی را پیشنهاد کرد.

بیشتر بخوانید: شکایت SEC از ریپل مانع پذیرش گسترده XRP در آمریکا شده‌است!

علیرغم پیشنهاد این که قوانین اوراق بهادار می‌توانند به طور گسترده در مورد رمزارزها اعمال شوند، او هیچ قضاوت خاصی در مورد توکن‌های فردی انجام نداد.

آلدروتی از رویکرد گنسلر چه انتقاداتی دارد؟

آلدروتی قبلاً منتقد سرسخت دیدگاه‌های گنسلر بوده و تا آنجا پیش رفته که رئیس SEC را نوعی زمین‌تخت‌گرا در صنعت رمزارزها معرفی کرده‌بود. او همچنین گنسلر را به عدم درک کامل قانون متهم کرده‌است.

وی به مواردی اشاره کرده که گنسلر در مقابل کمیته بانکی سنای ایالات متحده، اظهارات نادرستی در مورد معیارهای استفاده‌شده توسط دیوان عالی برای تعیین اینکه آیا یک توکن باید به عنوان یک اوراق بهادار ثبت‌نشده در نظر گرفته شود، بیان کرد.

منبع: u.today

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا