کاهش محبوبیت شیبا؛ شیبااینو جایگاه خود را به چین‌لینک باخت!

Shiba Inu Fallingبه گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از یوتودی؛ شیبااینو نامی شناخته‌شده در دنیای میم‌کوین‌ها، در حال حاضر با وضعیتی چالش‌برانگیز مواجه است. بر اساس داده‌های کوین‌مارکت‌کپ، امروز شیبااینو جایگاه خود در رتبه‌بندی رمزارزها را به چین‌لینک باخت.

گفتنی است که گذشته از چین‌لینک، WBTC نیز از شیبا پیشی گرفته‌است. این مسئله می‌تواند رمزارز شیبا، دومین میم‌کوین بزرگ را در معرض خطر خارج شدن از ۲۰ رمزارز برتر قرار داده‌است.

وضعیت شیبااینو نامطمئن است؛

شیبااینو و چین‌لینک تاکنون در چند ساعت موقعیت‌های خود را با هم عوض کردند؛ تفاوت کم بین آن‌ها نشان می‌دهد که احتمال دارد دوباره جایگاه آنان دچار تغییراتی شود.

برخلاف وضعیت بسیار متزلزل شیبا، دوج‌کوین به‌عنوان بزرگترین میم‌کوین بازار جایگاه خود را در رتبه هشتم با ارزش بازار ۸٫۵۷ میلیارد دلار حفظ کرده‌است. اما ارزش بازار شیبا در حال حاضر ۴٫۲۷ میلیارد دلار است و در رتبه نوزدهم بازار قرار دارد. این جایگاه با کمی نوسان می‌تواند با رقبای قدرتمندی مانند TUSD، استلار، آوالانچ و غیره عوض شود که منجر به سقوط شیبا به زیر ۲۰ رمزارز برتر بازار خواهد شد.

بیشتر بخوانید: رشد ۳۱۷% توکن‌سوزی شیبا؛ ۱۰۰ میلیون توکن SHIB تنها در یک وعده سوزانده شد!

شیبااینو در سال ۲۰۲۱ محبوبیت قابل‌توجهی به‌دست آورد، به محدوده ۱۰ رمزارز برتر نیز نفوذ کرد و برای مدت کوتاهی حتی از دوج‌کوین پیشی گرفت. با این حال، از آن زمان به نظر می‌رسد که جذابیت این میم‌کوین کمرنگ شده‌است.

کاهش تبلیغات مرتبط با شیباریوم؛

با وجود هیجان و انتظارات پیرامون راه‌اندازی شبکه اصلی شیباریوم، شیبا همچنان در تلاش است تا شتاب خود را حفظ کند. تعداد تراکنش‌های مربوط به شیباریوم در ۲۷ سپتامبر به ۱۵,۰۰۰ تراکنش کاهش یافت که کاهش شدیدی نسبت به اوج بیش از ۲۰۰,۰۰۰ تراکنش در ۱۱ سپتامبر بود.

بیشتر بخوانید: آیا راه‌اندازی شیباریوم می‌تواند خریداران فعلی شیبا را میلیونر کند؟

منبع: u.today

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا