ثبت رکورد تاریخی بسته شدن بالاترین کندل هفتگی بیت‌کوین!

ثبت رکورد تاریخی بسته شدن بالاترین کندل هفتگی بیت‌کوین!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از یو.تودی؛ آخرین سیگنال صعودی بیت‌کوین با تشکیل بالاترین شمع هفتگی این رمزارز، کمی بالاتر از سطح ۶۲ هزار دلاری ثبت شد!

در هفته گذشته، بیت‌کوین پس از نزول به پایین‌ترین سطح روزانه خود یعنی ۵۸,۹۴۰ دلار، از زیر سطح ۶۰ هزار دلاری روند صعودی جدیدی را آغاز کرد.

سرمایه‌گذاران بیت‌کوین تنها چند ساعت پیش از بسته شدن کندل هفتگی این رمزارز وارد میدان شدند و به روند صعودی بیت‌کوین نیرو بخشیدند.

رکورد پیشین هفتگی بیت‌کوین در اوایل ماه آوریل اتفاق افتاد. این رکورد هفتگی تنها چند روز پیش از ثبت رکورد ۶۴,۸۰۴ دلاری بیت‌کوین در تاریخ ۱۴ آوریل ثبت شده بود.

حرکت جدید صعودی این رمزارز پیشرو، پس از تصویب اولین صندوق سرمایه‌گذاری معاملات آتی بیت‌کوین توسط کمیسیون امنیتی و کمیسیون اوراق بهادار ایالات متحده آغاز شد و این رمزارز توانست از سطح ۶۰ هزار دلاری عبور کند.

همانطور که در نمودار تایم‌فریم هفتگی (عکس دوم) می‌بینید، روند بیت‌کوین با تشکیل سه شمع سبز رنگ، الگوی «سه سرباز سفید» را تشکیل داد. این الگو یک اندیکاتور صعودی قابل اعتماد محسوب می‌شود.

تشکیل سه شمع سبز با سایه‌های کوچک، و بسته‌شدن قیمت در نزدیکی بالای هر سطح قیمت نشان می‌دهد که گاوها روند بیت‌کوین را در کنترل دارند.

برترین ارزدیجیتال بازار در زمان نگارش این مقاله، در بالای سطح ۶۰ هزار دلار در حرکت است.

منبع: u.today

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا