چگونه کد عضویت در StepN پیدا کنیم؟

شاید کمتر کسی در دنیای کریپتو اسم StepN را نشنیده باشد. اپلیکیشنی که با ثبت نام در آن می‌توانید از راه رفتن خود درآمد کسب کنید! و در عین حال زندگی سالم‌تری نیز داشته باشید.

اپلیکیشن StepN بلافاصله پس از انتشار با اسقبال گسترده‌ای روبرو شد. از آنجا که این حجم از متقاضی توسط سازندگان قابل پیش‌بینی بود، از همان ابتدا شرط ثبت نام را داشتن کد معرف توسط یکی دیگر از کاربران استپن در نظر گرفتند.

امروز قصد داریم سه منبع اصلی برای یافتن کد عضویت اپلیکیشن StepN را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

سهمیه روزانه تلگرام و دیسکورد

استپن روزانه ۱،۰۰۰ کد در تلگرام و ۱،۰۰۰ کد دیگر در دیسکورد منتشر می‌کند. این اقدام هر روز ساعت ۱۳:۰۰ UTC انجام می‌شود. البته باید عملکرد سریعی داشته باشید، چراکه این کدها به سرعت ربوده می‌شوند.

کاربران گروه تلگرام StepN

در گروه رسمی تلگرام StepN بسیاری از کاربران به رایگان کدهای عضویت خود را منتشر می‌کنند. طبیعتاً به دلیل حجم بالای متقاضیان این راه هم سخت است. بهتر است از شخص دیگری برای خواندن کد و بالا بردن سرعت عمل خود کمک بگیرید.

توییت‌های سایر کاربران

به دلیل ترند بودن اپلیکیشن استپن، می‌توانید به قسمت سرچ توییتر مراجعه کرده و کلمه STEPN CODE را جستجو کنید. بسیاری از کاربران کدهای عضویت خود را ارسال می‌کنند که با داشتن عملکردی سریع و کمی صبوری می‌توانید از این موقعیت استفاده کنید.

شما چه محیط دیگری را برای یافتن کد رایگان عضویت در استپن پیشنهاد می‌کنید؟

وب‌سایت رسمی استپن:

StepN.com

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا