تتر همکاری خود را با سرویس مخفی آمریکا و FBI تأیید کرد!

Tetherبه گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کریپتواسلیت؛ شرکت تتر اعلام کرد که با یک سری از نهادهای دولتی آمریکایی از جمله وزارت دادگستری، اداره تحقیقات فدرال و سرویس مخفی آمریکا همکاری می‌نماید. هدف این همکاری افزایش امنیت اکوسیستم استیبل‌کوین‌ها و کمک به قانون‌گذاران در شناسایی افرادی است که فعالیت‌های مخرب داردند.

شرکت تتر که مسئولیت انتشار استیبل‌کوین USDT را برعهده دارد، ارتباطات خود با چند آژانس دولتی آمریکایی را تأیید کرده‌است. در نامه‌ای به سناتور سینتیا لومیس، این شرکت بر ارتباط مشترک خود با DOJ، سرویس مخفی آمریکا و FBI برای مقابله با فعالیت‌های غیرقانونی و حمایت از بازیابی وجوه افراد تأکید کرده‌است.

همچنین ارتباطات تتر با سازمان مالیات داخلی (IRS) به نمایندگی از شبکه اجرای جرایم مالی آمریکا (FinCEN) نیز مورد بررسی قرار گرفته‌است. این شرکت به‌عنوان یک پلتفرم خدمات مالی در FinCEN ثبت شده و بیان کرده که مشتریان آن اغلب افراد، شرکت‌ها و مؤسسات تجاری معتبر هستند و با شرکت‌هایی چون چین‌آنالیسیس و ورلدچک برای بررسی پیشینه آن‌ها همکاری می‌نماید.

بیشتر بخوانید: تتر بخریم یا دلار نقدی؟ هر آنچه لازم است درباره تفاوت آنان بدانید!

شرکت تتر به‌عنوان مثال به ابزار «Reactor» از چین‌آنالیسیس اشاره کرد که برخی از نهادهای دولتی آمریکایی نیز از آن به منظور نظارت بر تراکنش‌ها و فعالیت‌های پرخطر یا مشکوک استفاده می‌کنند. این ابزار به خصوص در شناسایی تراکنش‌های میکسرها یا کیف‌پول‌های تحریم‌شده اهمیت زیادی دارد.

منبع: cryptoslate.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا