جهت حرکت ApeCoin معکوس شد؛ ریزش ۱۵ درصدی قیمت ApeCoin چهار روز پس از هک BAYC!

جهت حرکت ApeCoin معکوس شد؛ ریزش 15 درصدی قیمت ApeCoin چهار روز پس از هک BAYC
گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از نال‌تی‌اکس؛ ApeCoin در هفته گذشته، با افزایش بیش از ۳۰ درصد و ثبت رکورد تاریخی جدید در ۲۷ دلار، یکی از بهترین عملکردها را در هفته گذشته داشته است. اما امروز قیمت APE به دلیل هک NFT‌های Bored Ape Yacht Club از حساب کاربران، بیش از ۱۵ درصد کاهش یافت.

سرقت یک میلیون دلار Bored Age Yacht Club:

هفته گذشته یک هکر با سوءاستفاده از حساب رسمی Bored Ape Yach Club یک لینک جعلی Aridrop را منتشر کرد. زمانی که کاربران ناآگاه از لینک بازدید کردند و کیف پول خود را وصل کردند، سارقNFT ها از کیف‌پول‌ کاربران دزدید و به آدرس خود منتقل کرد. این هکر توانست بیش از یک میلیون دلار NFT را به سرقت ببرد.

با این حال، نمی‌توان دارندگان NFT‌ها را مقصر این کلاهبرداری دانست، زیرا لینک airdrop از طریق حساب رسمی اینستاگرام Bored Age Yacht Club منتشر شد. به نظر می‌رسد که شرکت مسئول Bored Age Yacht Club یعنی Yuga Labs باید در قبال قربانیان پاسخگو باشد و ضررهای این هک را جبران کند.

قیمت ApeCoin:

حتی پس از هک، قیمت ApeCoin علی‌رغم حرکت نزولی سایر بازار به صعود خود ادامه داد. اما امروز این توکن دچار کاهش ۱۵ درصدی شد.

جهت حرکت ApeCoin معکوس شد؛ ریزش 15 درصدی قیمت ApeCoin چهار روز پس از هک BAYCنمودار بالا از CoinMarketCap نشان می‌دهد که بیشتر حجم معاملات APE در حدود ۲۰ دلار رخ می‌دهد. به طور کلی بازار هنوز نسبتاً سالم است. اصلاح قیمت امروز APE می‌تواند صرفاً به دلیل پایان هفته باشد و روند صعودی ممکن است هفته آینده بازگردد.

ارزش کل بازار ApeCoin فعلاً نسبتاً بالا و ۶ میلیارد دلار است و از سایر توکن‌های متاورس، حتی Decentraland و The Sandbox بیشتر است. به این ترتیب، اصلاح ۱۰ تا ۲۰ درصد نباید تعجب آور باشد، زیرا این رمزارز تازه ماه پیش راه‌اندازی شده و هنوز در مراحل اولیه خود قرار دارد. بعد از شروع گسترش اکوسیستم ApeCoin، ارائه ابزارهای مفید و ایجاد اقتصاد Web3 اکوسیستم، صعود واقعی آغاز خواهد شد.

منبع: nulltx.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا