بیت‌کوین به بالای سی هزار دلار بازگشت!

با افزایش حجم معاملات آتی، بیت‌کوین به بالای سی هزار دلار بازگشت!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کریپتوبریفینگ؛ پس از ثبت ۹ کندل قرمز هفتگی، بیت‌کوین سرانجام این هفته را با رنگ سبز آغاز کرد.

این هفته بازار رمزارزها با افزایش سهام جهانی و معاملات آتی آمریکا مواجه شد. با وجود این موفقیت، بیت‌کوین هنوز بیش از ۵۰ درصد از اوج تاریخی خود فاصله دارد.

این ارزدیجیتال پیشرو در اوایل روز دوشنبه، ساعاتی پس از ثبت نهمین بسته قرمز هفتگی متوالی خود برای اولین بار از سطح بحرانی ۳۰ هزار دلار عبور کرد. از آغاز سال ۲۰۲۱، سطح ۳۰ هزار دلاری برای بیت‌کوین اهمیت زیادی یافت.

عملکرد قیمت بیت‌کوین در ماه‌های اخیر در وضعیت سایر ارزهای دیجیتال و بازار سهام سنتی منعکس شده است. از زمانی که فدرال رزرو متعهد به افزایش نرخ بهره و تشدید اقدامات ضدتورمی شد، ارزهای دیجیتال و بازارهای جهانی با ضرر بسیار مواجه شدند. سهام فناوری سیلیکون ولی شاهد یکی از سخت‌ترین آسیب‌ها در سال جاری بوده و غول‌های فناوری مانند آمازون و تسلا ضررهای دو رقمی سنگینی (به ترتیب ۳۴٫۸ و ۳۶٫۶ درصد) داشته‌اند.

امروز ارزش کل بازار ارزدیجیتال ۵ درصد صعود کرد. با این حال، با توجه به روند فرسایشی اخیر، زمان زیادی برای بهبود لازم است. به گفته CoinGecko، بیت‌کوین در زمان عرضه حدود ۳۰۶۳۰ دلار معامله می‌شود. ارزش بازار آن حدود ۵۸۴ میلیارد دلار است که تقریباً ۵۵٫۷ درصد کمتر از اوج آن است.

منبع: Cryptobriefing.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا