با کتانی‌های ۱۴ میلیارد تومانی StepN آشنا شوید!

با این کتانی‌های 14 میلیارد تومانی StepN آشنا شوید!

بازی محبوب StepN نیامده در حال ثبت رکوردهای جدید در قیمت NFTهای کتانی است. گذشته از حداقل‌های ۷ الی ۸ سولانایی برای خرید کتانی‌ها، تعداد قابل توجهی از کتانی‌ها با قیمت ۱۰،۰۰۰ سولانا به ارزش بیش از ۱۴ میلیارد تومان در آن به فروش می‌رسند!

لذا بر آن شدیم سه مورد از این کتانی‌های میلیاردی را در سه نوع مختلف مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

مدل Runner:

این کتانی از نوع Runner بوده و برای کسانی که تمایل به دویدن دارند مناسب است. به عبارتی دیگر می‌توان به عنوان یکی از بهترین کتانی‌های این گروه از آن یاد کرد. همچنین این کتانی برای حرکت با سرعتی مابین ۸ الی ۲۰ کیلومتر در ساعت طراحی شده دقیقاً مطابق با نوع Runner است.

مدل Jogger:

این مورد تحت عنوان Jogger برای پیاده‌روی با سرعت بالا یا به عبارتی حرکت با سرعتی مابین ۴ الی ۱۰ کیلومتر در ساعت طراحی شده است. دقیقاً معلوم نیست چه کسی حاضر باشد برای پیاده‌روی ۱۴ میلیارد تومان هزینه کند، اما با این حال از این کتانی به عنوان یکی از بهترین کتانی‌های این نوع فعالیت یاد می‌شود.

مدل Walker:

و اما آخرین مدل کتابی StepN، تحت عنوان Walker مناسب برای پیاده‌روی آهسته توسط سالمندان دارای سرمایه مازاد است! این کتانی برای حرکت با سرعتی بین ۱ الی ۶ کیلومتر در ساعت طراحی شده است. از آن به عنوان یکی از بهترین کتانی‌های پیاده‌روی یاد می‌شود.

و اما مورد آخر تحت عنوان Walker مناسب برای پیاده‌روی آهسته توسط سالمندان دارای سرمایه مازاد است! این کتانی برای حرکت با سرعتی بین ۱ الی ۶ کیلومتر در ساعت طراحی شده و از آن به عنوان یکی از بهترین کتانی‌های پیاده‌روی یاد می‌شود.

آیا حاضر به خرج چنین ارقامی برای استفاده در پیاده‌روی هستید؟ نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا