تداوم تلاش‌های بایننس در جهت رعایت حقوق مشتریان

تداوم تلاش‌های بایننس در جهت رعایت حقوق مشتریان

اکوسیستم رمزارزها از نظر ارزش بازار و برنامه‌های مبتنی بر بلاکچین از ۳ تریلیون دلار فراتر رفت و مورد توجه سرمایه‌گذاران خرد و سازمانی قرار گرفت. بازار رمزارز تاکنون بارها مورد بازبینی قانونی قرار گرفت، زیرا نهادهای نظارتی سراسر جهان به دنبال شفافیت در این صنعت رو به رشد هستند. بایننس که یکی از پیشتازان صنعت است، بر اهمیت قوانین نظارتی برای رشد کلی صنعت تاکید دارد و همواره در این مسیر تلاش می‌کند.

اصلاح سیاست نظارتی:

بایننس برای وفاداری در مأموریت خود، اخیراً استیون مک ویرتر را به عنوان مدیر سیاست‌های نظارتی خود استخدام کرد. استیون مک ویرتر در اداره رفتار مالی (FCA) کار می‌کرد و بیش از ۲۰ سال در صنعت خدمات مالی و مقررات فعالیت دارد. در بایننس وظیفه او نظارت بر سیاست‌گذاری‌های بایننس در سطح جهانی است.

استیون قبلا به عنوان مدیر استراتژی و تعامل در بخش داده، فناوری و نوآوری FCA کار می‌کرد. او در ساخت ‌چهارچوب قانونی FCA در خصوص رمزارزها مشارکت کرد و رهبری گروه‌های نظارتی بر بریتانیا، اتحادیه اروپا و سایر کشورها را بر عهده داشت.

اقدامات نظارت بر بازار:

بایننس اخیراً Seth Levy را نیز به عنوان رئیس نظارت بر بازار استخدام کرده است. Levy قبلاً برای Citadel LLC و مرجع تنظیم مقررات صنعت مالی کار می‌کرد و بیش از ۲۰ سال سابقه کار دارد. آخرین رده شغلی او، ریاست جهانی نظارت بر بازار در Citadel and Citadel Securities بود، جایی که او مسئولیت طراحی، مقیاس‌بندی و مدیریت عملکردهای نظارت جهانی در تمام ابزارهای مالی را برعهده داشت.

حفظ تبعیت از تحریم های جهانی:

بایننس به منظور پیشبرد مأموریت خود در حفظ پایبندی کامل تحریم‌ها در سراسر جهان و همچنین ایجاد چارچوب‌های قوی کنترل تحریم‌ها مشابه با بانک‌های سنتی، چاگری پویراز، مدیر پایبندی تحریم‌ها را استخدام کرد. چاگری پویراز ۱۷ سال سابقه در استراتژی، مدیریت ریسک و تجربه ارتباطات بین دولتی دارد. چاگری برنامه مبارزه با پولشویی و تحریم را در بزرگترین بازار آنلاین کره جنوبی کوپانگ رهبری کرد. در آنجا، او روی جنبه‌های مختلفی از جمله مدیریت ریسک شخص ثالث، ورود به سیستم، بررسی دقیق مشتریان و پیروی از تحریم‌ها فعالیت داشت.

نتیجه‌گیری:

بایننس همواره در تلاش برای محافظت از کاربران خود در سطح جهانی ثابت قدم بوده است. برخی از گام‌های مهمی که این پلتفرم طی چند سال گذشته برداشته شامل پیوستن به اتحاد ملی آموزش و پزشکی قانونی سایبری، مبارزه با کلاهبرداری و سرنگونی مجرمان سایبری، ابزار API گزارش مالیاتی و همچنین پیاده‌سازی سیستم اجرای قانون است. پلتفرم بایننس اولین صرافی ارزدیجیتال است که یک صندوق سرمایه‌گذاری امن برای محافظت از کاربران به ارزش ۱ میلیارد دلار ایجاد کرده است.

منبع: ambcrypto.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا