دلایلی که امیدواری به رشد دوج کوین را توجیه می‌کنند!

دلایلی که امیدواری به رشد دوج‌کوین را توجیه می‌کنند!

اولین میم‌کوین جهان، دوج کوین، در زمانی که می‌توان آن را دوره آشفتگی بازار ارزدیجیتال نامید، با افزایش قیمت مواجه شد. نکته جالب اینجاست که این رشد با وجود اخبار منفی و طرح شکایت‌ بر علیه ایلان ماسک به دلیل نقشی که در تبلیغات این میم‌کوین ایفا کرد، اتفاق افتاده است. دوج‌کوین توانست در روز یکشنبه بیش از ۲۰ درصد رشد کرده و باعث شگفتی همه شود.

اما چرا با وجود عملکرد نه‌چندان مطلوب دوج‌کوین در ماه‌های قبل، هنوز سرمایه‌گذاران به آینده آن امیدوار هستند؟ در این مطلب قصد داریم سه دلیلی که بار دیگر باعث رونق بازار دوج‌کوین شدند را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

راه‌اندازی معاملات آتی دوج کوین

معاملات فیوچر دوج‌کوین از امروز در صرافی Kraken راه‌اندازی شده است. البته Kraken اولین صرافی نیست که اینکار را انجام می‌دهد و پیش از این صرافی‌های Binance ،OKEx و Bitfinex همگی معاملات آتی دوج‌کوین را در صرافی خود راه‌اندازی کرده بودند.

افزایش حجم معاملات

دوج‌کوین جدیداً به دلیل معاملات نهنگ‌های رمزارز در شبکه BNB، شاهد افزایش حجم معاملات بود و بار دیگر به فهرست ده رمزارز برتر بازار راه یافت. طبق داده‌های WhaleStats، نهنگ‌های شبکه BNB در سبد خود ۱۰,۱۰۴,۸۱۹ دلار دوج‌کوین دارند که ۰.۹۲ درصد از کل موجودی کیف‌پول آنها را تشکیل می‌دهد.

توییت‌های ایلان ماسک

ایلان ماسک بار دیگر در توییتر اعلام کرد که از خرید دوج‌کوین دست برنمی‌دارد. ماسک در پاسخ بعدی به یکی از فالوورهایش که به او گفته بود به خرید دوج ادامه دهد، گفت: «من هستم». این حرف باعث شد بسیاری گمان کنند که ایلان ماسک تمام مدت در حال انباشت دوج‌کوین بوده است.

منبع: ambcrypto.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا