رشد دو رقمی Polkadot و VeChain!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از کوین‌گیپ؛ بازار ارزدیجیتال در اواسط هفته به سلامت عقب‌نشینی خود را پشت سر گذاشت. بیت‌کوین بار دیگر حمایت ۵۸ هزار دلاری را آزمایش کرد. سرمایه‌گذاران برای خرید تردیدی نکردند اما به نظر می‌رسد که بیشتر روی رمزارزهای اصلی تمرکز دارند. روند بیت‌کوین بهبود یافت و به بالای ۵۸ هزار دلار رسید. اتریوم در هنگام نگارش این مقاله از ۳۴۰۰ دلار به ۳۶۰۰ دلار صعود کرد.

میزان رشد برخی از ارزهای دیجیتال بازار به دو رقم رسیده است. Polkadot تقریباً ۲۰ درصد افزایش داشت و اکنون با قیمت ۴۲ دلار معامله می‌شود. VeChain نیز توانست رشد ۱۰ درصدی داشته، و به قیمت ۰٫۱۲ دلار برسد. اکثر رمزارزها در تلاشند تا هفته را با روند سبز به پایان رسانند.

تجریه و تحلیل Polkadot:

پولکادات بعد از شکست قیمت در اوایل هفته به ۳۰ دلار، اکنون با ۴۲ دلار به فروش می‌رسد. این توکن قراردادهای هوشمند توانست یک منطقه سرسخت عرضه را با قیمت ۳۸ دلار به حمایت تبدیل کند، حرکتی که مانند نیرویی تازه برای روند صعودی DOT خواهد بود.

تحلیل تکنیکال DOT در آینده نزدیک، با توجه به واگرا بودن اندیکاتورهای میانگین متحرک (MACD) و شاخص قدرت نسبی (RSI) شدیداً صعودی است. MACD علاوه بر نشان‌دادن سیگنال خرید پایدار، از خط میانگین عبور کرد، و RSI در آستانه منطقه اشباع خرید قرار دارد.

پولکادات برای صعود به پشتیبانی بیشتر در بالای ۴۰ دلار نیاز دارد. بعد از آنکه DOT توانست به خوبی در مقابل روند نزولی مقاومت کند، اکنون گاوهای DOT چشم به ۵۰ دلار دوخته‌اند.

تجزیه و تحلیل VeChain:

توکن VET با اینکه در اوایل این هفته از حمایت در منطقه ۰٫۱ دلاری برخوردار بود، اکنون در آستانه یه شکست بزرگ قرار دارد. حضور میانگین متحرک ساده ۱۰۰ روزه (SMA) منطقه اشباع خریداران را تقویت کرده است.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت VET به ۰٫۱۲ دلار افزایش یافته است. خریداران تمرکز خود را بر صعود این توکن و هدف ۰٫۱۵ دلاری گذاشته‌اند. میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه (SMA) نشانه از صعودی فوری دارد و باید پایین بیاید تا گاوها بتوانند به اهداف کوتاه‌مدت خود برسند.

رشد دو رقمی Polkadot و VeChain!

اکنون در روند قیمت VET، میانگین متحرک نمایی ۱۲ روزه (MACD) از میانگین متحرک نمایی ۲۶ روزه بالاتر رفته است که دلالت بر وضعیت خوب روند صعودی این توکن دارد. طبق اندیکاتور RSI، خریداران توکن VET از فروشندگان بیشتر هستند.

منبع: coingape.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *