آلت‌کوین‌هایی که با ارتقای اتریوم رونق می‌گیرند!

آلت‌کوین‌هایی که از ادغام اتریوم به اثبات سهام سود خواهند برد!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کوین‌تلگراف؛ پس از سال‌ها انتظار، سرانجام اتریوم برای تبدیل شدن به یک بلاکچین تمام عیار اثبات سهام (PoS) آماده است. اما علاوه بر توکن بومی اتریوم، چندین توکن‌ دیگر هستند که با ادغام اتریوم عملکرد و کاربرد بیشتری خواهند یافت.

پس از موفقیت شبکه آزمایشی اتریوم، اتر با جهش ۶ درصدی به بالای سطح دو هزار دلاری صعود کرد. اما با نزدیک شدن به ادغام اتریوم که سرانجام در ۱۹ سپتامبر اجرا خواهد شد، پیش‌بینی می‌شود که سه آلت‌کوین مبتنی بر اتریوم از تغییر مدل اجماع شبکه سود زیادی خواهند بود. ما در ادامه این سه آلت‌کوین و دلایل رونق آنها را برای شما شرح خواهیم داد.

توکن Lido DAO (LDO):

پس از ادغام، نقش ماینرهای شبکه اتریوم با ولیدیتورها جایگزین می‌شود. ولیدیتورهای شبکه اتریوم برای شروع کار خود باید ۳۲ واحد ETH را استیک کنند. این شرط اصلی فرصت خوبی را برای استخرهای استیکینگ اتریوم فراهم می‌کند که Lido DAO یکی از محبوبترین آنها است.

بیشتر بخوانید: هیاهوی ادغام اتریوم را به بالای سطح ۲۰۰۰ دلاری رساند!

ادغام موفق اتریوم می‌تواند تقاضا برای خدمات Lido DAO را افزایش دهد که به رونق توکن بومی این پروتکل منجر خواهد شد. توکن LDO از تاریخ اعلام ادغام اتریوم در ۱۴ جولای، بیش از ۲۰۰ درصد افزایش یافته است.

توکن اتریوم کلاسیک (ETC):

اتریوم کلاسیک (ETC) در چند هفته اخیر، در درجه اول به دلیل پتانسیل آن برای ایجاد پناهگاهی برای ماینر‌های اتریوم، مورد توجه علاقمندان قرار گرفته است. اتریوم کلاسیک زنجیره جدا شده از هارد فورک سال ۲۰۱۶ اتریوم است و تقریباً تمام ویژگی‌های فنی شبکه اثبات کار فعلی اتریوم را دارد.

بیشتر بخوانید: چرا بلاکچین اتریوم برای NFTها محبوب‌تر است؟

توکن اتریوم کلاسیک مانند LDO، از زمان اعلام تاریخ ادغام اتریوم بیش از ۲۰۰ درصد افزایش یافت. بنابراین احتمال ادامه روند صعودی آن در آینده و پس از ادغام بالا بسیار بالا است.

توکن Optimism (OP):

پروتکل Optimism یک سرویس جمع‌آوری (Rollup) اتریوم است، به عبارت دیگر، این پروتکل داده‌های تراکنش‌های خارج از زنجیره را در دسته‌ای جمع می‌کند و پس از رسیدن به اجماع، نتایج را به شبکه اصلی اتریوم باز می‌گرداند.

این راه‌حل لایه دوم می‌تواند از نقشه راه Rollup-Centric اتریوم پس از ادغام بهره‌مند شود. جالب اینجاست که OP توکن حاکمیت Optimism، از زمان اعلام تاریخ انتشار Merge تقریباً ۲۵۰ درصد افزایش یافته است.

منبع: Cointelegraph.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا