چرا بلاکچین اتریوم برای NFTها محبوب‌تر است؟

این روزها انتخاب‌های گوناگونی برای تولیدکنندگان NFT وجود دارد. از تنوع در انتخاب Marketplace گرفته تا بلاکچین‌های گوناگون، به طور کلی امکانات خوبی برای عرضه هنرمندان این حوزه فراهم شده است. اما تاکنون انتخاب اغلب فعالان این حوزه اینقدر متنوع نبوده است! آمارها نشان می‌دهند همچنان بیشتر کاربران، بلاکچین اتریوم و Marketplaceهای مستقر در آن را به سایر رقبا مانند سولانا، آوالانچ و پالیگان ترجیح می‌دهند. علت این انتخاب چیست؟ با ما همراه باشید تا سه دلیل عمده این انتخاب مورد بررسی قرار دهیم.

اتریوم قدیمی است پس قابل اعتماد است

شاید این منطق همیشه صحیح نباشد، اما در بازاری بعضاً متزلزل اکوسیستم‌های قدیمی‌تر بیشتر اعتماد مخاطب را جذب می‌کنند. همانطور که می‌دانید بلاکچین اتریوم از تمامی رقبای خود در این حوزه قدمت بیشتری دارد.

دارای بیشترین حجم و بیشترین تنوع است

بلاکچین اتریوم میزبان بیشترین حجم NFT در مقایسه با رقبای خود است. همچنین تنوع بیشتر Marketplace در این بلاکچین، باعث می‌شود تولیدکنندگان NFT شانس بیشتری برای دیده شدن داشته باشند.

همواره درحال ارتقاء و پیشرفت بوده است

بلاکچین اتریوم از ابتدا تاکنون برخی تغییرات را نیز تجربه کرده است. راه‌اندازی Testnetها و آپدیت‌های مختلف همواره آن را محبوب نگه داشته است. همچنین با نزدیک شدن به زمان مهاجرت اتریوم به اثبات سهام، امیدواری‌ها نسبت به بهینه‌تر شدن این شبکه نیز افزایش می‌یابد.

Google.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا