صرافی رمزارز Hotbit پس از مسدود شدن حساب‌هایش توسط مراجع قانونی خدمات خود را متوقف کرد!

صرافی رمزارز Hotbit پس از مسدود شدن حساب‌هایش توسط مراجع قانونی خدمات خود را متوقف کرد!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از نیوز.بیت‌کوین؛ صرافی رمزارز Hotbit از تعلیق معاملات، سپرده‌گذاری، برداشت و تامین مالی خبر داد. این صرافی اعلام کرد که بخشی از سرمایه آنها توسط مجریان قانون مسدود شده و در حالی که مجریان مشغول بررسی تخلفات کارمندان سابق شرکت هستند، برخی از مدیران ارشد را نیز برای پاسخگویی احضار کرده‌اند.

هات‌بیت در روز چهارشنبه تصریح کرد که خدمات صرافی به دلیل اتهام نقض قوانین توسط کارمندان سابق شرکت به حالت تعلیق درآمده است. این کارمند در ماه آوریل از هات‌بیت جدا شد و سال گذشته در این شرکت مشغول کار بر پروژه‌ای بوده که بدون اطلاع صرافی، قوانین را نقض کرده است.

صرافی Hotbit بیش از ۷۰۰,۰۰۰ کاربر ثبت شده در ۲۱۰ کشور جهان دارد. هات‌بیت ارائه خدمات خود را بر بازارهای نوظهور جهان مانند بازارهای روسیه، ژاپن، کره جنوبی، ترکیه و کشورهای آسیای جنوب شرقی متمرکز کرده است. این صرافی در کشورهایی مانند ایالات متحده، چین، سنگاپور و ژاپن فعالیتی ندارد.

صرافی هات‌بیت در اطلاعیه خود خاطرنشان کرد که با وجود مسدودیت دارایی‌ها، «همه سرمایه‌ها و اطلاعات کاربران امن است». در حال حاضر نمی‌توان زمان دقیق از سرگیری فعالیت‌های هات‌بیت را تعیین کرد. اما این صرافی اعلام کرد که به محض برداشت محدودیت‌ حساب‌های شرکت، خدمات عادی خود را از سر می‌گیرد.

منبع: news.bitcoin.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا