اخبار روز ارزدیجیتال – ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۱

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از آلت‌کوین‌باز؛ بیت‌کوین پس از رسیدن به پایین‌ترین سطح روزانه ۴۰,۷۵۰ دلار،  اکنون با ۴۲,۳۹۹ دلار معامله می‌شود. اتریوم دومین رمزارز برتر جهان نیز نزدیک ۲۹۳۲ دلار معامله می‌شود. حال بیایید برخی از اخبار روز ارزدیجیتال را با هم بررسی کنیم:

۱- بیمه Crypto.com ضررهای کاربران را تا ۷۵۰ میلیون دلار پوشش می‌دهد.

پلتفرم Crypto.com اعلام کرد که ۷۵۰ میلیون دلار سرمایه به بیمه‌نامه خود، برای پوشش ضرر و زیان کاربران خود اضافه کرده است. این سرمایه جدید در تاریخ ۶ سپتامبر به برنامه بیمه‌ این شرکت  تزریق شد.

سیاست جدید بیمه‌نامه‌ی این پلتفرم شامل پوشش مستقیم و غیرمستقیم سرمایه کاربران خواهد شد و در بخش منبع سرمایه‌های ثابت Crypto.com که در Ledger Vault نگهداری می‌شوند، اعمال می‌شود. در نتیجه بیش از ۱۰ میلیون کاربر را در برابر آسیب فیزیکی، تخریب، سرقت شخص ثالث و موارد دیگر تحت پوشش قرار می‌دهد.

۲- راه‌اندازی اولین زنجیره اصلی قانونی Injective Protocol:

قرار است Injective Protocol اولین شبکه اصلی قانونی (Canonical Chain) خود را راه‌اندازی کند. ایجاد زنجیره قانونی، موجب خواهد شد که نسخه کامل زنجیرهInjective ، بدون محدودیت در سپرده‌گذاری و معاملات اجرا شود.

طبق خبر، این پروژه قبل از انتشار نسخه اصلی Canonical Chain (زنجیره اصلی)، چندین ارتقاء و به‌روزرسانی در شبکه خود اجرا خواهد کرد. ارتقای اول شبکه، ادغام با ارائه‌گران اوراکل غیرمتمرکز مانندBand Protocol  یاChainlink OCR، برای به‌روزرسانی مطمئن قیمت دارایی‌ها است. دوم، ورود سرمایه‌گذاران سازمانی به صرافی Injective خواهد بود. همه این اقدامات به بهبود ثبات و عملکرد شبکه Injective منجر خواهد شد. راه‌اندازی رسمی زنجیره قانونی Injective تا پایان اکتبر یا اوایل نوامبر امسال انجام می‌شود.

۳- همکاری GameFi با My Defi Pet برای راه‌اندازی اولین بازی سبک زندگی حیوان خانگی در بازار GameFi

بازی My Defi Pet از مشارکت خود با هاب مالی گیمینگ GameFi خبر داد. با این اتحاد، توکن (DPET) که توکن بومی My Defi Pet است، در راه‌اندازی‌های آینده بازار GameFi برای خرید NFTها استفاده خواهد شد.

علاوه بر این، My Defi Pet خواهد توانست که سیستم بورسیه بازیکنان GameFi را برای دارندگان DPET نیز پیاده کند. در عوض، اگر NFTهای مبتنی بر توکن DPET فروش روند و موجب باز شدن استخر مالی جدید برای GameFi شوند، این شرکت شروع به تبلیغ و پشتیبانی از My Defi Pet خواهد کرد. برای جذب بازیکنان و سرمایه‌گذاران بیشتر، NFTهای بازی My Defi Pet در بازار GameFi به فروش گذاشته خواهند شد.

منبع: altcoinbuzz.io

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *