هیاهوی Merge اتریوم را به بالای سطح ۲۰۰۰ دلاری رساند!

هیاهوی ادغام اتریوم را به بالای سطح 2000 دلاری رساند!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کریپتوبریفینگ. اتریوم در اوایل روز شنبه به دلیل هیاهوی پیرامون رویداد بروزرسانی Merge به مدل اثبات سهام توانست مقاومت ۲۰۰۰ دلاری خود را بشکند.

رمزارز ETH روند صعودی چند هفته اخیر خود را بار دیگر تمدید کرد و برای اولین بار از ماه می، قیمت ۲۰۰۰ دلاری را شکست. براساس داده‌های CoinGecko، دومین رمزارز برتر جهان به بالای سطح مقاومت کلیدی خود صعود کرد. اتریوم در هفته گذشته حدود ۱۶ درصد ارزش بازار از دست رفته‌ی خود را بازیابی کرد.

اتریوم اکنون بیش از ۱۰۰ درصد از پایین‌ترین سطح خود در ماه ژوئن، زمان سقوط شرکت ارزدیجیتال Three Arrows Capital، افزایش یافته است. در هفته‌های اخیر که بازار رمزارزها بهبود قیمت خود را آغاز کرد بسیاری از رمزارزها توانستند بخشی از ضررهای خود را جبران کنند، اما اتریوم به لطف رویداد قریب‌الوقوع Merge، از سایرین عملکرد بهتری داشت.

«ادغام اتریوم» (Merge) فرآیندی را توصیف می‌کند که در آن لایه‌ اجرای اثبات کار (PoW) با لایه اجماع مدل اثبات سهام (PoS) ادغام می‌شود. با ارتقای اتریوم به PoS، شبکه برای تأیید تراکنش‌ها به جای ماینرها، به تائید ولیدیتورها وابسته می‌گردد. ادغام اتریوم به دلیل تغییراتی که در شبکه ایجاد می‌کند، مانند کاهش ۹۰ درصدی هزینه مبادلات و کاهش ۹۹٫۹ درصدی مصرف انرژی، حمایت گسترده‌ای از جامعه اتریوم دریافت کرده است.

منبع: Cryptobriefing.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا