خرید ۱٫۵ میلیارد بیت کوین توسط شرکت تسلا

خرید 1.5 میلیارد بیت کوین توسط شرکت تسلا

گزارش اختصاصی کوین گراف – ساعت گذشته بیت کوین با افشای خرید یک و نیم میلیارد دلاری کمپانی خودرو سازی تسلا موفق شد تا به رکورد جدید چهل و چهار هزار دلاری دست یابد!
این خبر که توسط بزرگترین رسانه های خبری حوضه ارزهای دیجیتال منتشر شد به تحریک شدید فعالان بازار انجامید و باعث شد که قیمت بیت کوین تنها در عرض کمتر از یک ساعت مقاومت ۴۰ هزاری بیت کوین را شکسته و با ۱۵ درصد رشد به رکورد قیمتی ۴۴۸۰۰ دلار تا به این لحظه برسد.

طی چندماه گذشته شایعات زیادی در خصوص خرید بیت کوین توسط شرکت تسلا و بنیانگذار و مدیرعامل پر حاشیه آن یعنی ایلان ماسک در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود. با اضافه شدن #bitcoin به پروفایل ایلان ماسک این شک و تردیدها وسعت بیشتری پیدا کرده تا امروز که با انتشار خبری رسمی خرید ۱٫۵ میلیارد دلار بیت کوین توسط این غول خودروسازی تأیید شد.

این اولین بار نیست که حواشی و اخبار پیرامون ایلان ماسک روی ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد. او که به تازگی موفق شده رتبه ثروتمندترین فرد جهان را بدست آورد پیش تر پشتیبانی خود را از این ارز اعلام کرده بود. جدای از این امکان خرید خودروهای تسلا با استفاده از بیت کوین از دیگر سیگنال های مثبت فاندامنتال پیرامون بیت کوین می باشد که ایلان ماسک قول آن را به هوادارن خود داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا