حجم بازار ۸۸۳ میلیارد دلار؛ آلت سیزن در راه است؟

اختصاصی کوین گراف – حجم بازار ارزهای دیجیتال با ثبت رکوردی دیگر به بالاترین حد تاریخ خود رسید. این درحالیست که قیمت بیت کوین ثباتی نسبی پیدا کرده و در حال واگذاری هدایت بازار به آلتکوین ها است. با ما همراه باشید تا احتمال شروع آلت سیزن را مورد بررسی قرار دهیم.

با ثبات نسبی برخی از رمزارزها در قیمت های بسیار بالاتر از گذشته خود، حجم کلی بازار ارزهای دیجیتال توانست رکوردی دیگر به ثبت رسانده و از مرز ۸۸۳ میلیارد دلار عبور کند. در لحظه نگارش این گزارش، بیت کوین به تعادلی نسبی در کانال ۳۱,۰۰۰ رسیده و اتریوم موفق شده خود را بالاتر از محدوده ۱,۰۰۰ دلار نگاه دارد که در حفظ حجم بازار مؤثر بوده اند.

بیشتر بخوانید: آشنایی با بهترین ابزارهای تحلیل قیمت

اما علیرغم رشد بی سابقه و پیوسته بیت کوین بسیاری از رمزارزهای بازار هنوز عملکرد خوبی از خون نشان نداده شاید اتریوم را بتوان تنها موردی دانست که نسبتاً پا به پای پادشاه خود حرکت کرده است. علت این امر، رشد به دلیل ورود سرمایه های جدید بوده که در وحله اول تنها با بیت کوین آشنایی داشته که در رشد غیرمعمول Bitcoin Dominance قابل رویت بود.

با طبیعی شدن Bitcoin Dominance و توانایی آن در حفظ قیمت خود در محدوده ۳۱,۰۰۰ الی ۳۲,۰۰۰ دلار، نوبت به جامانده های بازار می‌رسد که نتوانستند از رشد اخیر استفاده کنند و طبیعتاً به آلتکوین ها سرازیر خواهند شد. اما مسئله ای که هنوز تأثیر بسزایی در این مسئله دارد، سود افرادیست که نهایت استفاده را از این روند کرده اند.

بسیاری از سرمایه‌گذاران در این مرحله قیمتی، حتی بیشتر از حد تصور خود بهره برده و برخی از آنان شروع به بازگشت به تتر کرده اند. چیزی که خطری برای آلت سیزن محسوب می‌شود، احتمال ورود این افراد به پوزیشن شورت برای استفاده حداکثری از نزول بازار است!

به عبارتی اطمینان از شروع آلت سیزن کمی دشوار بوده و می‌توان آن را به رقابت جامانده های بازار با خرس ها واگذار کرد. اما آنچه مسلم است، در روزهای پیش رو در صورت شروع روند قدرتمند آلتکوین ها می‌توان شاهد رکورد های جدیدتر از توکن های غیرقابل پیش‌بینی بود.

گزارش اختصاصی مجله کوین گراف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا