پیشنهاد تلفیق برکیس و سازمان همکاری شانگهای؛ جنگ جهانی سوم مدت‌هاست که آغاز شده‌است!

BRICS Countriesبه گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از بیت‌کوین‌دات‌کام؛ رابیندر ساچدِو، رئیس مؤسسه Imagindia، یک مرکز تحقیقاتی در دهلی‌نو، معتقد است که «جنگ جهانی سوم» از مدت‌ها قبل آغاز شده‌است. وی همچنین پیش‌بینی کرد که بلوک اقتصادی «بریکس» متشکل از برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی با «سازمان همکاری شانگهای» ادغام می‌شود. سازمان همکاری شانگهای شامل چین، هند، ایران، قزاقستان، قرقیزستان، پاکستان، روسیه، تاجیکستان و ازبکستان است.

ساچدِو توضیح می‌دهد که بریکس و سازمان همکاری شانگهای، هر دو توسط چین و روسیه تأسیس شده‌اند و اهداف مشابهی دارند. وی معتقد است که لازم است هر دو سازمان برای آینده برنامه‌های متفاوتی داشته باشند. او پیشنهاد می‌کند که ادغام این دو گروه در یک سازمان واحد، آن را واضح‌تر و قوی‌تر می‌کند. ساچدِو دراین‌باره باید منتظر ماند و دید در پنج سال آینده چه اتفاقی می‌افتد.

ایجاد ماتریس جدید جهانی اجتناب‌ناپذیر است؛

ساچدِو تأکید می‌کند که بریکس باید فضای خود را ایجاد کند و راهی بیابد تا نسبت به سایر سازمان‌های بین‌المللی مؤثرتر باشد. او فکر می‌کند که اگر کشورهای بریکس روی اهداف مشترک با یکدیگر همکاری کنند، می‌توانند نقش مهمی در ساختن ماتریس جدید جهانی قرن بیست‌ویکم ایفا کنند.

بیشتر بخوانید: روسیه با ۱۰ کشور جنوب شرقی آسیا برای دلارزدایی از تجارت‌های مشترک وارد مذاکره شده‌است!

رئیس این مؤسسه تحقیقاتی همچنین معتقد است که جنگ جهانی سوم از مدت‌ها قبل آغاز شده‌است. وی خاطرنشان می‌کند که چالش‌های اقلیمی و اقتصادی برای تمامی کشورهای نیم‌کره شمالی و جنوبی وجود دارد. او می‌گوید که برای شکل دادن به ماتریس جدید جهانی به نهادهای بین‌المللی قوی و بی‌طرف نیاز است. ساچدِو معتقد است که سازمان ملل بی‌سکان مانده‌است، برخی سازمان‌ها غیرفعال هستند و برخی دیگر در این جنگ یک طرفه شده‌اند.

منبع: news.bitcoin.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا