ایلان ماسک هشدار داد که ایکس هرگز رمزارز خود را منتشر نخواهد کرد!

Elon Musk, X Ownerبه گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از دِبلاک؛ ایلان ماسک، مالک ایکس (توئیتر)، در توئیتی اعلام کرده که این پلتفرم هرگز رمزارز خود را منتشر نخواهد کرد. این اطلاعیه در پاسخ به هشدار کاربری به نام @cb_doge منتشر شد که به دیگران توصیه کرد به توکن‌ها یا میم‌کوین‌های جعلی که وانمود می‌کنند پروژه‌های وابسته ایکس هستند، اعتماد نکنند.

این کاربر همچنین اشاره کرد که ایلان ماسک و ایکس هرگز رمزارزی راه‌اندازی نکرده‌اند، ماسک پاسخ داد که هرگز این کار را انجام نخواهند داد. جای تعجب نیست که چندین توکن کم‌حجم با نام‌هایی وجود دارد که خود را با ایکس، توئیتر یا مالک این پلتفرم مرتبط می‌کنند.

ایلان ماسک برای مدت طولانی با میم‌کوین محبوب دوج‌کوین ارتباط نزدیکی داشته‌است. در یک نقطه، مالک ایکس حتی لوگوی توئیتر را به لوگوی دوج‌کوین تغییر داد و باعث افزایش ۲۷ درصدی در ارزش این رمزارز شد.

بیشتر بخوانید: ایلان ماسک بار دیگر باعث افزایش قیمت دوج‌کوین شد!

مهم است که مراقب توکن‌ها و میم‌کوین‌های جعلی باشید که سعی می‌کنند خود را به‌عنوان پروژه‌های رسمی مورد تأیید ایکس معرفی کنند. این کلاهبرداری‌ها می‌تواند باعث شود افراد پول خود را از دست بدهند یا قربانی انواع دیگر کلاهبرداری شوند.

در پایان، ایلان ماسک تأکید کرد که ایکس هرگز رمزارزی راه‌اندازی نخواهد کرد و کاربران باید مراقب توکن‌ها و میم‌کوین‌های جعلی باشند که وانمود می‌کنند پروژه‌های رسمی یا تأییدشده وابسته به ایکس هستند. لذا لازم است که تحقیقات خود را انجام دهید و هنگام سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال، هشیار باشید تا از انواع احتمالی کلاهبرداری‌ها در امان بمانید.

منبع: theblock.co

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا