اسکاراموچی: در سقوط بازار توانستیم بیت‌کوین و اتریوم بیشتری ذخیره کنیم!

اسکاراموچی: در سقوط بازار توانستیم بیت‌کوین و اتریوم بیشتری ذخیره کنیم!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کریپتو‌پوتیتو؛ سرمایه‌گذار آمریکایی، آنتونی اسکاراموچی معتقد است که پروژه‌های برتر بازار ارزدیجیتال، در طی روند نزولی بازار دوام خواهند آورند.

بنیانگذار SkyBridge Capital، به سرمایه‌گذاران توضیح کرد که در هنگام رکود اقتصادی دلسرد نشوند. او فروش چند‌ماه اخیر بازار ارزدیجیتال را با ترکیدن حباب اینترنت در سال ۲۰۰۰ مقایسه کرد. وی در عین حال خاطرنشان کرد، همانطور که شرکت آمازون توانست از رکود سال ۲۰۰۰ جان سالم بدر ببرد، پروژه‌های برتر بازار ارزدیجیتال نیز توان مقاومت را خواهند داشت.

اسکاراموچی که یکی از طرفداران مشهور بیت‌کوین است، اشاره کرد که حادثه Terra و توقف مبادلات رمزارز در پلتفرم Celsius، دو دلیل اصلی سقوط بیشتر بیت‌کوین هستند. او به سرمایه‌گذاران توصیه کرد که به اهداف بلندمدت خود پایبند بمانند و از لوریج زیاد دوری کنند.

اسکاراموچی علیرغم موضع مثبت خود نسبت به رمزارزهای برتر، در گذشته به سرمایه‌گذاران هشدار داد که با برنامه‌ریزی و در مقیاسهای مناسب بیت‌کوین خریداری کنند.

وقتی از او پرسیده شد که آیا پایبند بودن به معنی انباشت بیشتر بیت‌کوین است، پاسخ مثبت داد. او افزود که شرکت او در هر رکود بازار، مقداری اتریوم و بیت‌کوین به داشته‌های خود اضافه می‌کند. او پیش‌بینی کرد که وقتی مردم در آینده به این دو.ره تاریخی نگاه می‌کنند، از عدم خرید ارزدیجیتال پشیمان خواهند شد.

منبع: Cryptopotato.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا