معرفی سه توکن برتر «کسب درآمد از بازی» از نظر حجم بازار!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از دنیوزکریپتو؛ «بازی برای کسب درآمد» به گیمرها و طرفداران بازی‌های ویدئویی اجازه می‌دهد تا در سود و درآمد بازی شراکت داشته و درآمد کسب کنند. در این مقاله شما را با سه توکن برتر «بازی برای کسب درآمد» کنونی از لحاظ میزان حجم بازار آشنا خواهیم کرد:

توکن (AXS) در بازی Axie Infinity:

بازی Axie Infinity تعریف دقیق یک پلتفرم «بازی برای کسب درآمد» مبتنی بر بلاکچین است. راه‌اندازی و اجرای این پلتفرم تا حد زیادی توسط کاربران آن انجام می‌شود. توکن AXS یک توکن ERC-20 و مبتنی بر شبکه اتریوم است.

طبق گزارش CoinMarketCap، قیمت Axie Infinity امروز ۱۲۵٫۲۶ دلار، با حجم معاملات روزانه ۵۱۷,۱۴۵,۸۹۴ دلار است.

در این بازی کاربران موجودات رنگارنگ جذابی به نام Axie ها را برای بدست آوردن توکن AXS و توکن (SLP) Smooth Love Potions پرورش می‌دهند.

توکن (SLP) Smooth Love Potion:

در حال حاضر به ندرت توکنی مانند SLP را مشاهده می‌کنید که علاوه بر عملکرد «درآمد درون-بازی»، در فهرست بازارهای مختلف نیز لیست شده باشد. برای مثال، این موضوع مانند آن است که کنسول نینتندو به سکه‌های بازی ماریو ارزش مالی واقعی دهد.

توسعه‌گر معروف Nguyen معتقد است که Axie‌ها در میان توکن‌های غیرمثلی (NFT) کنونی بازار منحصر‌به‌فرداند، زیرا نگهداری و پرورش آنها نیاز به مراقبت ویژه دارد. توکن SLP در بخش Innovation Zone صرافی بایننس فهرست شده است.

طبق گزارش CoinMarketCap، قیمت SLP امروز ۰٫۰۷۲۹۰۱ دلار، با حجم معاملات روزانه ۲۵۶,۶۲۴,۲۷۰ دلار است.

توکن (GALA):

در رتبه سوم برترین توکن‌های کسب درآمد از راه گیمینگ در بازار، توکن GALA قرار دارد. توکن GALA، توکن مولد اهرم‌گذاری در صنعت گیمینگ است. محیط GALA Games برای کاربران و تهیه‌کنندگان بازی‌ها، امکانات کسب پاداش را فراهم می‌سازد. کاربران می‌توانند دارایی‌های بدست آمده در محیط GALA Games را در بلاکچین تجارت کنند.

هدف اصلی گالا گیمز جذب کاربران به فضای بازی‌های بلاکچینی است. در اکوسیستم بازی‌های گالا کاربران می‌توانند در پردازش NFTها سهیم شوند.

طبق گزارش CoinMarketCap، قیمت GALA امروز ۰٫۸۶۰۵۴ دلار، با حجم معاملات روزانه ۱۰۱,۶۰۴,۸۶۸ دلار است.

منبع: thenewscrypto.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *