دوج کوین در تلاش برای عبور از مقاومت ۲۴ سنتی!

دوج کوین در تلاش برای عبور از مقاومت 24 سنتی!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از کوین‌آیدل؛ قیمت دوج‌کوین امروز در سطح ۰٫۲۳ دلار روند رنج دارد. این ارزدیجیتال از روز ۴ اکتبر تاکنون در میان خطوط اندیکاتورهای میانگین متحرک خود حرکت می‌کند. قیمت دوج‌کوین بالاتر از خط میانگین متحرک ساده ۲۱ روزه، و زیر خط میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه قرار دارد.

روند جدید دوج‌کوین پس از شکست خطوط میانگین متحرک آن آغاز خواهد شد. به عنوان مثال، در روز ۶ اکتبر خریداران توانستند دوج‌کوین را به بالای خط میانگین متحرک ساده (SMA) پنجاه روزه برسانند، اما این روند در برابر سطح مقاومت ۰٫۲۷ دلار متوقف شد. اگر خریداران موفق می‌شدند، دوج‌کوین به ۰٫۳۲ دلار یا ۰٫۳۵ دلار افزایش می‌یافت. اما قیمت این آلت‌کوین به حمایت خط میانگین متحرک ساده ۲۱ روزه نزول کرد و در همین خط انباشت شد. اگر قیمت دوج به زیر این خط حمایت سقوط کند، به پایین‌ترین قیمت ۰٫۱۹ دلار خواهد رسید.

تجزیه و تحلیل تکنیکال دوج‌کوین:

دوج کوین در تلاش برای عبور از مقاومت 24 سنتی!

با توجه به نمودار این رمزارز در تایم‌فریم روزانه (عکس دوم)، قیمت دوج در سطح ۵۱ام اندیکاتور شاخص نسبی قدرت (RSI) در حرکت است، که نشان می‌دهد میان عرضه و تقاضای آن تعادل وجود دارد. تعادل می‌تواند به نفع فروشندگان باشد، زیرا روند دوج در بالای خط میانگین متحرک ساده ۲۱ روزه در نوسان است. شکست خط میانگین متحرک ۲۱ روزه، جهت روند دوج‌کوین را مشخص می‌کند.

وضعیت اندیکاتورهای تکنیکال:

سطوح اصلی مقاومت – ۰٫۸۰ دلار و ۰٫۸۵ دلار

سطوح اصلی پشتیبانی – ۰٫۴۵ دلار و ۰٫۴۰ دلار

مسیر بعدی دوج‌کوین چیست؟

در نمودار ۴ ساعته دوج‌کوین/دلار (عکس سوم) می‌بینیم که قیمت دوج در چند جا خط میانگین متحرک ۲۱ روزه را شکسته و این موضوع نشانه‌ی صعودی بودن است. اندیکاتور فیبوناچی  هم خبر از تغییر حرکت روند این آلت‌کوین می‌دهد. یکی از شمع‌های نمودار ۴ ساعته به سطح ۵۰ اندیکاتور فیبوناچی نزدیک شد و این سطح را آزمایش کرد. این اصلاح قیمت نشان می‌دهد که دوج‌‌کوین به سطح دوم اندیکاتور فیبوناچی، یعنی ۰٫۲۶ دلار افزایش خواهد یافت.

منبع: coinidol.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *